Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu pytałem czy jakiś mirek nie ma może w szafie jakiejś niepotrzebnej ładowarki 2A. Liczyłem że uda mi się po kosztach wysyłki od jakiejś dobrej duszy nabyć bo cebula we mnie mocna. Nie oczekiwałem jednak że ktoś całkowicie za darmo zdecyduje mi się coś takiego sprezentować. Tak więc wołam darczyńce i melduje że sprzęt dotarł, działa wyśmienicie i jeszcze jaki piękny breloczek dostałem!

Z racji tego że mam już jeden taki brelok, który zrobiłem własnoręcznie to ten przekażę jednej z osób które zaplusuja ten wpis. Jest naprawdę wypasiony ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie ukrywam że robię to też po to żeby więcej osób zobaczyło że @naprawalaptopow i @naprawatabletow to równe mirki(firmy) , które robią akcje dla nas nie tylko na pokaz :)

#chwalesie #truestory #tylewygrac
Wirtuoz - Kilka dni temu pytałem czy jakiś mirek nie ma może w szafie jakiejś niepotr...

źródło: comment_wfk01G8tkqyi8LzOW97T1HZJuZuEBAs7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@michal-zalewski: A co za problem takie cos sobie samemu zrobic? Bierzesz uklad (ja mam procesor P4 via grzalka), wiercisz otwor, zakladasz spiralke i tyle... Tylko z czasem elementy smd jak rezystory sie odrywaja.
  • Odpowiedz