Wpis z mikrobloga

Mirki mam dość dziwne pytanie, prośbę, radę. Mam jakoś wyższą potrzebę zakryć swoją mordę. Grywam koncerty mniejsze, większe od paru lat. Grywam gościnnie z różnymi kapelami. Stworzyłem swój dziwny image.

Czasem specjalnie, czasem przez przypadek czy bez mojej wiedzy robione mi są zdjęcia podczas koncertów. Stare zdjęcia albo zgubiły się w internetach lub sam kasowałem ze stron.

Ma ktoś pomysł na #zakryjmorde . Wiem, że to takie mało oryginalne i wyjdzie z tego drugi Slipknot albo Kean. Jednak myślę nad tym by normalnie zakrywać twarz na czas koncertów.

Macie jakiś pomysł? Na koncerty ubieram się trochę militarnie i zawsze na czarno.

Może kominiarka? lol? Że niby CT.

Ktoś poleci jakiś sklep, model lekkiej kominiarki trój otworowej?

#pomoc #zespol #koncerty #image #ubierajsiezwykopem #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@woyteczek: Chusty to ja mam, akurat to mi nie pasuje. Kominiarka Specnazu coś poluje. Byle czarna i mieszała się z resztą bluzy SFU, spodni bojówek. Raczej militarnie, a jednak żeby się skryć. Nie wiem czemu, po prostu chcę. Mam jedną kominiarkę, ale jak zacznę grać to zbyt zagrzeje łeb. Bo taka zimowa jest raczej.
  • Odpowiedz
@garindaan: rozejrzyj się może za kominiarkami motocyklowymi. taki pro-tip. większy wybór niż w sklepach militarnych - a i w sporej części są dłuższe - z kołnierzem.
  • Odpowiedz
Sztuczna broda, lustrzane okulary. Albo czapka z daszkiem, w daszku diody LEDswiecace w podczerwieni w tłum. Zrobienie zdjęcia bedzie utrudnione
  • Odpowiedz