Wpis z mikrobloga

Przemysław Wipler odniósł się do nagrania, które zostało opublikowane w mediach. Poniżej fragmenty jego wypowiedzi, których udzielił w trakcie konferencji prasowej.

„Był powtarzany szereg nieprawd – to było dyskredytowanie mnie, jako osoby publicznej”.

„Przez rok domagałem się, aby ujawniono, co się wydarzyło”.

„Robiłem co możliwe, by Polacy zobaczyli, co się stało – odmówiono mi dostępu do monitoringu”.

„Twierdzono, że byłem pod wpływem narkotyków, poprosiłem o testy, które tego nie potwierdziły”.

„Ówczesny szef MSW skazał mnie publicznie mówiąc, że sprawa jest oczywista i nie ma czego komentować”.

„Kiedy jest spór policja-obywatel, w większości przypadków sądy przyznają rację policji”.

„Oczekuję, że były minister Sienkiewicz odpowie, co miał na myśli, mówiąc, że sprawa jest oczywista.”

„Będę dochodził sprawiedliwości, policja jest państwem w państwie”.

„Jednym ze sposobów dotarcia do nagrań z monitoringu było postawienie mi zarzutów – dlatego zrezygnowałem z immunitetu”.

„Jedyny opór jaki stawiałem to zasłaniałem twarz, nikogo nie atakowałem, nie szarpałem”.

„Gdyby ujawniono wcześniej to nagranie, byłby co najmniej kryzys rządowy, Sienkiewicz miałby problemy”.

Czekamy na Wasze komentarze – po to stworzyliśmy ten wątek.

#wipler #knp #4konserwy #polityka
  • 133
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Oczywiście media powinny się zrehabilitować. Sienkiewicz mówił rok temu, że widział nagranie i sprawa jest jasna, Wipler winny. Jaki fałsz, powinien dzisiaj się tłumaczyć cały dzień w mediach!
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: wy lepiej stąd wyjdźcie zakłamane szumowiny. Nie pytajcie nas o z zdanie tylko oficjalnie przeproście za wielokrotne szkalowanie wizerunku posła Wiplera i powtarzanie kłamstw bez dowodów
  • Odpowiedz