Wpis z mikrobloga

Starałem się w miarę ogarniać #fifaleague, ale ostatnio miałem mniej wolnego czasu i pewne rzeczy nie idą tak jak były zaplanowane (choćby masa rozegranych "awansem" spotkań w grupie A, czy kilka usuniętych kont). Mam wobec tego do Was pytanie - wolicie żebyśmy trzymali się systemu sześciu kolejek w ciągu dwóch tygodni, czy lepiej jest ustalić, że do końca listopada musimy rozegrać całą fazę grupową (wtedy dedlajnem będzie 30.11, godzina 23:59), a 1. grudnia zweryfikuję wszystkie wyniki, sprawdzę poprawność ich uzupełnienia i wtedy najlepsi zagrają fazę pucharową. Co Wy na to? Może tak byłoby łatwiej, kiedy mielibyśmy czas wtedy po prostu rozgrywalibyśmy mecze, bez patrzenia czy mecz jest z kolejki nr 5, czy może 22.

Dajcie proszę znać w komentarzach ;)

PS: @rsky nie rozegrał żadnego meczu do tego czasu, rozumiem że nie jest zainteresowany ligą - sorry, ale przegrałeś walkowerami wszystkie mecze :P
  • 19
  • Odpowiedz
@marafc: 6 kolejek na 2 tygodnie jest OK. Mecze rozgrywane awansem w mojej grupie po prostu ignorowałrm i informowałem o tym graczy, nie widzę z tym problemu.
  • Odpowiedz
@Lerhond: no tak, ale w grupie A jest tego sporo i zastanawiam się teraz, czy zostawić to tak jak jest (czyli wyniki już wpisane w terminarz), czy usuwać i prosić ludzi o ponowne wpisywanie wyników w odpowiednich wpisach...
  • Odpowiedz
  • 0
@marafc: odnośnie grupy A to chyba nic zlego ze rozegralismy prawie wszystko co było, w czyms to przeszkadza ze mamy po 10-12 meczy zagranych, dluzej poczekamy na fazę pucharorowa po prostu? :)
  • Odpowiedz
  • 2
@marafc: a kolejność wg mnie malo znaczaca, łatwiej sie umowic z kims z kolejki 16 niz nie grac i czekac na kogos z najbliższej a potem ten z 16 nie bedzie mial czasu itp :)
  • Odpowiedz
@marafc: Moim zdaniem lepiej dać rozegrać ludziom wszystko na raz, każdy dostosuje deadline pod siebie i będzie git. Czasami ma się więcej czasu, czasami mniej i ograniczanie ilości kolejek utrudnia trochę rozgrywki :)
  • Odpowiedz