via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dobry ten tor, taki nie za twardy

͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ocho96: ja j---e jak mnie wqrwia niemiłosiernie to psioczenie na sześciozespolowe PO. Więcej meczów to więcej emocji, dopóki żużlowcy będą mieli płaconą punktówkę to w każdym meczu będą emocje - większe bądź mniejsze. To nie jest wcale nowy pomysł - takie PO były do 2011 i jakoś wtedy nikt nie stękał, że mało emocji tylko każdy się cieszył, że więcej meczów do obejrzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#zuzel
Niecała godzinka i zaczynamy, jako że jestem Częstochowianinem, to emocje będą podwójne
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tradycja przegrywania w Lesznie się skończy dziś? Czy przedłużamy o kolejne 9 lat?
Aha no i Unia Leszno to nie jest polski klub, to nie jest polski klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki waszym zdaniem klub jest największym przegrywem.
Moim zdaniem zdecydowanie gołębie, co prawda innym klubom typu Toruń zdarzało się być prowadzonych przez idiotów i przez upracie liczenia na nadgarstki Holty w żałosnych okolicznościach spadać do niższych lig.
Już nie mówiąc o takich porażkach jak Rybnik cz teraz Ostrów, no ale jak to mówią z gownozawodników bata trudno ukręcić, to taki gkm to synonim wiecznej porażki.
Jeżdżą w ekstralidze od tego 2015 roku

Czy w przyszłym roku GKM nie zakończy sezonu przedwcześnie

  • Nie, tradycja to tradycja 78.3% (18)
  • Pojedzie w Play offach 8.7% (2)
  • Zdobędzie brąz 0% (0)
  • Zdobędzie srebro 0% (0)
  • Zdobędzie złoto 13.0% (3)

Oddanych głosów: 23

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Terminarz ćwierćfinałów w Ekstralidze:

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostaną w niedzielę 21 sierpnia w godzinach: 14:00, 16:30 i 19:15 (dwa mecze na antenie ELEVEN SPORTS, jeden mecz na antenie CANAL+).


Drugie mecze ćwierćfinałowe (rewanże) rozegrane zostaną o jednej godzinie (19:15) 28 sierpnia (dwa mecze na antenach CANAL+, jeden na antenie ELEVEN SPORTS)

#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_mole: Panie, nie narzekaj. W 1. lidze ciągle mamy w niedzielę mecze o 14, jak kiedyś przełożyli spotkanie, to 3 niedziele z rzędu byłem na stadionie zamiast jeść obiad z rodziną :)
  • Odpowiedz
Co roku pojawia się to samo pytanie. Dlaczego ogłaszają kogoś wcześniej niż 1 listopada, gdzie powinni wtedy, gdyż jest okienko transferowe. W tym roku padło na razie na Oskara Fajfera.
Otóż wyjaśniam.
Wszystko jest zgodnie z regulaminem. Z każdym zawodnikiem można rozmawiać po zakończeniu przez niego sezonu (lub po wyrażeniu zgody przez aktualny klub). Ogłaszać również. Oskar zakończył sezon, może rozmawiać, można go ogłosić. Podpisać umowę jedynie trzeba w oknie transferowym. To
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DartNorbe: to będzie drużyna której skład meczowy zawsze będą tworzyć takie osobistości
ktoś z dwójki

Pawlicki/Kasprzak/Buczkowski/Musielak
ewentualnie Czugunov i tu jedyna nadzieja (choć też bez szału), ale
  • Odpowiedz
Kończymy moi mili rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. No to do dzieła z typami, ranking później wrzucę.

Leszno - Częstochowa
Grudziądz - Ostrów
Toruń - Wrocław
Lublin - Gorzów
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (lipiec 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (137) +1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajne te okienko transferowe od 1 Listopada. Takie niezbyt przestrzegane.
Większość drużyn ma już składy zaklepane na początku sierpnia.
Beniaminkowi to chyba tylko po kasę z transmisji opłaca się awansować.
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Michal9788: awansować, zgarnąć kasę, wystawiać juniorów cały sezon, we wszystkich meczach nie wychodzić z 30, księgowa zadowolona, kasę zainwestować w krypto, po spadku za zyski zakontraktować Zmarzlika, Michelsena i Dudka, stawki ekstraligowe więc zachęceni łatwym zyskiem w Nice1lż podpiszą z zamkniętymi oczami, wracasz do ekstra na pełnej k----e i jako beniaminek robisz majstra. Tak to widzę.
  • Odpowiedz
@Michal9788: I może KSM jest mega głupi i z tyłka ale jednak liczony z 5 sezonów może wymuszać zmiany w teamach i transferową giełdę po sezonie a nie na początku :D kurła to jest chyba jedyny plus KSM jaki mi do głowy przychodzi :D
  • Odpowiedz