Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Ale go smyrgnął ten Fretka chamsko #zuzel
#zuzel
Gdyby w Play-Off jechały ccztery zespoły
Cały sezon: Zastanawianie się czy Sparta/Leszno odpali
Ostatnia
Gdyby w Play-Off jechały ccztery zespoły
Cały sezon: Zastanawianie się czy Sparta/Leszno odpali
Ostatnia
- 1
@ocho96: to puść sobie 2 ligę i po problemie
@ocho96: ja j---e jak mnie wqrwia niemiłosiernie to psioczenie na sześciozespolowe PO. Więcej meczów to więcej emocji, dopóki żużlowcy będą mieli płaconą punktówkę to w każdym meczu będą emocje - większe bądź mniejsze. To nie jest wcale nowy pomysł - takie PO były do 2011 i jakoś wtedy nikt nie stękał, że mało emocji tylko każdy się cieszył, że więcej meczów do obejrzenia.
- 0
45:45, pewne info. Obstawiajcie pod korek #zuzel
No to witam państwa w ostatniej kolejce rundy zasadniczej
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_16597141918lk1UGGDQYxsRyAayESNHt.jpg
Pobierz- 0
mmmmmmmm żużelek
#zuzel
#zuzel
#zuzel
Niecała godzinka i zaczynamy, jako że jestem Częstochowianinem, to emocje będą podwójne
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tradycja przegrywania w Lesznie się skończy dziś? Czy przedłużamy o kolejne 9 lat?
Aha no i Unia Leszno to nie jest polski klub, to nie jest polski klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niecała godzinka i zaczynamy, jako że jestem Częstochowianinem, to emocje będą podwójne
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tradycja przegrywania w Lesznie się skończy dziś? Czy przedłużamy o kolejne 9 lat?
Aha no i Unia Leszno to nie jest polski klub, to nie jest polski klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Jaki waszym zdaniem klub jest największym przegrywem.
Moim zdaniem zdecydowanie gołębie, co prawda innym klubom typu Toruń zdarzało się być prowadzonych przez idiotów i przez upracie liczenia na nadgarstki Holty w żałosnych okolicznościach spadać do niższych lig.
Już nie mówiąc o takich porażkach jak Rybnik cz teraz Ostrów, no ale jak to mówią z gownozawodników bata trudno ukręcić, to taki gkm to synonim wiecznej porażki.
Jeżdżą w ekstralidze od tego 2015 roku
Moim zdaniem zdecydowanie gołębie, co prawda innym klubom typu Toruń zdarzało się być prowadzonych przez idiotów i przez upracie liczenia na nadgarstki Holty w żałosnych okolicznościach spadać do niższych lig.
Już nie mówiąc o takich porażkach jak Rybnik cz teraz Ostrów, no ale jak to mówią z gownozawodników bata trudno ukręcić, to taki gkm to synonim wiecznej porażki.
Jeżdżą w ekstralidze od tego 2015 roku
Czy w przyszłym roku GKM nie zakończy sezonu przedwcześnie
- Nie, tradycja to tradycja 78.3% (18)
- Pojedzie w Play offach 8.7% (2)
- Zdobędzie brąz 0% (0)
- Zdobędzie srebro 0% (0)
- Zdobędzie złoto 13.0% (3)
- 0
@Garulf: A doczytałeś, że chodzi o najwyższa ligę, a nie ogólnie? Trudno wygrać mecz w Ekstralidze, jeśli się w niej nie jeździ xD
Na tej podstawie Motor Lublin też nie wygrywał ponad 20 lat
Na tej podstawie Motor Lublin też nie wygrywał ponad 20 lat
POTĘŻNY Karczewski pluje do mordy wielkiemu ekstraligowemu zawodnikowi Stali Gorzów [ZOBACZ JAK]
https://youtu.be/O85pbU52zfs?t=575
#zuzel
https://youtu.be/O85pbU52zfs?t=575
#zuzel
1
Żużel. To on dostanie dziką kartę na Grand Prix we Wrocławiu?!

Już 27 sierpnia odbędzie się Grand Prix Polski we Wrocławiu. Wszystko wskazuje na to, że z dziką kartą w tych zawodach pojedzie Gleb Czugunow - ustaliły WP SportoweFakty.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Terminarz ćwierćfinałów w Ekstralidze:
#zuzel
Pierwsze mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostaną w niedzielę 21 sierpnia w godzinach: 14:00, 16:30 i 19:15 (dwa mecze na antenie ELEVEN SPORTS, jeden mecz na antenie CANAL+).
Drugie mecze ćwierćfinałowe (rewanże) rozegrane zostaną o jednej godzinie (19:15) 28 sierpnia (dwa mecze na antenach CANAL+, jeden na antenie ELEVEN SPORTS)
#zuzel
- 1
@crazy_mole: Panie, nie narzekaj. W 1. lidze ciągle mamy w niedzielę mecze o 14, jak kiedyś przełożyli spotkanie, to 3 niedziele z rzędu byłem na stadionie zamiast jeść obiad z rodziną :)
@olasty: No właśnie, to nie 1 liga tylko Ekstralipa
Co roku pojawia się to samo pytanie. Dlaczego ogłaszają kogoś wcześniej niż 1 listopada, gdzie powinni wtedy, gdyż jest okienko transferowe. W tym roku padło na razie na Oskara Fajfera.
Otóż wyjaśniam.
Wszystko jest zgodnie z regulaminem. Z każdym zawodnikiem można rozmawiać po zakończeniu przez niego sezonu (lub po wyrażeniu zgody przez aktualny klub). Ogłaszać również. Oskar zakończył sezon, może rozmawiać, można go ogłosić. Podpisać umowę jedynie trzeba w oknie transferowym. To
Otóż wyjaśniam.
Wszystko jest zgodnie z regulaminem. Z każdym zawodnikiem można rozmawiać po zakończeniu przez niego sezonu (lub po wyrażeniu zgody przez aktualny klub). Ogłaszać również. Oskar zakończył sezon, może rozmawiać, można go ogłosić. Podpisać umowę jedynie trzeba w oknie transferowym. To
- 0
@koldinho: Lub inaczej, to będzie drużyna której skład meczowy zawsze będą tworzyć takie osobistości
Fajfer
Jasiński
Fajfer
Jasiński
- 0
@DartNorbe: to będzie drużyna której skład meczowy zawsze będą tworzyć takie osobistości
ktoś z dwójki
Pawlicki/Kasprzak/Buczkowski/Musielak
ewentualnie Czugunov i tu jedyna nadzieja (choć też bez szału), ale
ktoś z dwójki
Pawlicki/Kasprzak/Buczkowski/Musielak
ewentualnie Czugunov i tu jedyna nadzieja (choć też bez szału), ale
Kończymy moi mili rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. No to do dzieła z typami, ranking później wrzucę.
Leszno - Częstochowa
Grudziądz - Ostrów
Toruń - Wrocław
Lublin - Gorzów
Leszno - Częstochowa
Grudziądz - Ostrów
Toruń - Wrocław
Lublin - Gorzów
@ktoszpolnocy:
Leszno - Częstochowa 43:47
Grudziądz - Ostrów 52:38
Toruń - Wrocław 47:43
Lublin - Gorzów 52:38
Leszno - Częstochowa 43:47
Grudziądz - Ostrów 52:38
Toruń - Wrocław 47:43
Lublin - Gorzów 52:38
Toruń - Wrocław 42:48
Lublin - Gorzów 54:36
Lublin - Gorzów 54:36
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (lipiec 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (137) +1
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (137) +1
- 0
Fajne te okienko transferowe od 1 Listopada. Takie niezbyt przestrzegane.
Większość drużyn ma już składy zaklepane na początku sierpnia.
Beniaminkowi to chyba tylko po kasę z transmisji opłaca się awansować.
#zuzel
Większość drużyn ma już składy zaklepane na początku sierpnia.
Beniaminkowi to chyba tylko po kasę z transmisji opłaca się awansować.
#zuzel
@Michal9788: awansować, zgarnąć kasę, wystawiać juniorów cały sezon, we wszystkich meczach nie wychodzić z 30, księgowa zadowolona, kasę zainwestować w krypto, po spadku za zyski zakontraktować Zmarzlika, Michelsena i Dudka, stawki ekstraligowe więc zachęceni łatwym zyskiem w Nice1lż podpiszą z zamkniętymi oczami, wracasz do ekstra na pełnej k----e i jako beniaminek robisz majstra. Tak to widzę.
- 0
@Michal9788: I może KSM jest mega głupi i z tyłka ale jednak liczony z 5 sezonów może wymuszać zmiany w teamach i transferową giełdę po sezonie a nie na początku :D kurła to jest chyba jedyny plus KSM jaki mi do głowy przychodzi :D
- 0
@ZmyslonyNick: Park maszyn na yt, na spotify też coś tam chyba dodają https://youtube.com/c/ParkMaszyn
- 3
@ZmyslonyNick: ja ostatnio ogladałem materiały ŻużloweHistorie
https://www.youtube.com/channel/UCr59tIyUyC40tWFhz5MJuug
Szczególnie o derbach jest ciekawy skrót tego co się wydarzyło w dniu śmierci Lee Richardsona.
https://www.youtube.com/channel/UCr59tIyUyC40tWFhz5MJuug
Szczególnie o derbach jest ciekawy skrót tego co się wydarzyło w dniu śmierci Lee Richardsona.
Tradycji musi stać się zadość
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_1659444876v2Kb9R3WyQ3KrpMrMYbisS.jpg
Pobierz@LisekChytrusek666: Sezon i tak się skończył z kontuzją Vaculika. Głupi chłopcy, którzy przedłużyli kontrakty będą mieć teaser kolejnego sezonu. Wpie*dol wszędzie i krótszy sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@DartNorbe: Za Vacula RT coś zadziała, młody na PO raczej będzie poskładany, wszystko zależy od Hansena i Woźniaka



















#zuzel