Jaka patusiarnia. Dwóch łysych wytatuowanych sebków się leje na gołe pięści, a sędzia też widać ostry patus, który udaje że zależy mu na zdrowiu zawodników...
Brak klatki, bo po co "inwestować". Ciekawe ile zawodnicy dostają za ten cyrk, po 3 stówy na łeb?
#wotore
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uff jeszcze nie zaczęli, czasem studio wychodzi na plus, jak człowiek zasiedzi się po pracy przy serniczku u babci
#wotore
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach