@znikajacypunkt: Racji nie mogę przyznać, ponieważ jestem za bardzo związany emocjonalnie z oryginałem - jakkolwiek by to nie brzmiało ; ) Ale jak najbardziej podoba mi się ten remix i również jest to jeden z lepszych kawałków do których wracam nie raz. Co do pozostałych 2 - również znam i lubię : )

A skoro mówimy już o klasykach, osobiście bardzo lubię wracać do tego seta:
HulajDuszaToLipa - @znikajacypunkt: Racji nie mogę przyznać, ponieważ jestem za bardz...
  • Odpowiedz