@burgundu: pamiętam jak usłyszałem to pierwszy raz. Było grane jako klasyk w ASOT339. 14.02.2008. Był to pierwszy asot jaki sluchalem na zywo (wczesniej tylko odsłuchy) i od razu zakochałem sie w tym utworze i tym wokalu. Od razu odpalilem Bearshare czy jakos tak i pobrałem w 128kb/s :D i na odtwarzacz mp3 i cały następny dzień w szkole sluchalem w kółko.
  • Odpowiedz