Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Waldemar_Wpieldor: podczas gdy Melon upijał się w rowie i rapował do kleszczu w czasach Wschodniej Robercik pucował Kobberke jak zły (kiedy nie wyglądała jeszcze jak golem), a Bonzo wychowuje obecnie jego córkę. Kto jest górą?
@KosherForeskin: przeciez kobra zawsze wygladala jak golem
Uszata pazerna małpa znalazła nowy sposób na żebrowanie hajsu, czyli tzw. "metodę na dziecko". W tym celu zaczął również przedstawiać siebie i tego zezowatego bazyla jako wzorowych rodziców - jak nigdy nic o niej nie mówił, tak teraz niby mimochodem wspomina: "zaraz idę bawić się z córeczką", "kobra właśnie gra z córką w gry" itepe itepe. Za każdym razem gdy wydaje mi się, że ten kasztan przekroczył już wszelkie granice, to on
źródło: comment_1634474811kJ43i12ZlNPqFTbyXza5th.jpg
Pobierz- 23
@Waldemar_Wpieldor: kurator nic nie zrobi. Dziecko nie jest bite, coś tam jej jeść dają (tak wiem możemy domyślać się jakie to cudowne posiłki to dziecko je) pewnie do ciuchów nie ma się co doczepić (dostali od sąsiadów to i dziecko ma w czym chodzić jak ten rowerek). Kurator przymyka oko na ich patologie bo i uszaty jest trzeźwy i tyle. Wydaje mi się ze kurator ma gorsze rodziny i tych
- 12
@Waldemar_Wpieldor: Zglaszac ile wlezie, uszaty jak widać się obsrał bo wie że będzie mieć nie mi ło
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Waldemar_Wpieldor: Pewnie uszaty dopiero zatrybił, że się wygłupił z tym telefonem (bo model Konstantina ma większą pojemność i nowszego Androida) i teraz kombinuje jak z tego wybrnąć...
- 9
@jobless: khuuurła, przegapiłem. To czeba być ciotom jednak, żeby nie kliknąć dzwoneczka (a zamiast tego dać łapkę w dół i zgłosić kanał).
@Waldemar_Wpieldor: dobrze, że jak mężczyzna się przyznałeś a nie zwaliłeś wine na córkę jak ta zgierska ciota przeproszeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waldemar_Wpieldor: akat mi sie zdarza regularnie
- 18
@Hansim33: fachfachtem sprzedane w lombardzie
@Waldemar_Wpieldor za mało reklamówek. muszą one zajmować 38% ekranu i powinno być widać suszącą się bieliznę ALA koronkowa (dziury od moli) kobry i ala BUTY (od wuwunia) erotomana z Bałut na okapie
"Następne cele będziemy robiś, jak wiecie o tym że jes cel na zbieranie o-okien, tego typu, później nastemne i tak... tym dalej i tak dalej, wizowie"
Uszate nieroby wymyśłiły sobie, że odpicują sobie melinę za jałmużnę z internetowego żebractwa. A to roszczeniowe pawiany.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tigerdlr #tajpej
Uszate nieroby wymyśłiły sobie, że odpicują sobie melinę za jałmużnę z internetowego żebractwa. A to roszczeniowe pawiany.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tigerdlr #tajpej
- 10
@Waldemar_Wpieldor: i niestety im sie to uda. powoli, ale uzbierają.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Waldemar_Wpieldor: do tego ulonga nic nie dociera pokazać jej film jak tiger ją zdradza on jej powie ej to przerobione i ona powie aha odwalcie sie od nas
@Bem_bem_benc: czemu wspierasz menela? Wysyłanie donejtow nic nie da, tylko się wspiera patole
@Waldemar_Wpieldor: mam tak samo w rzeszywistosci
@Waldemar_Wpieldor: akat smaży nam guwki od zgierskiej nowomowy, ostatnie stadium to majonezowe wycieczki do śmietnika i koczowanie w rowie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@Waldemar_Wpieldor:
Wysłać donejta menelowi...poziom upokorzenia ala szukanie kluczyków w śmietniku
Wysłać donejta menelowi...poziom upokorzenia ala szukanie kluczyków w śmietniku
Cała ta dzisiejsza akcja ze zrzucaniem winy na dziecko ma jeden nie do końca oczywisty minus. Mianowicie, uszaty żebrak właśnie zapowiedział, że dziś wieczorem będzie kolejny żebro-strym, a pożyteczni idioci będą chcieli mu naubliżać i w tym celu będą wysyłać donejty.
Dzięki za trójkę.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tigerdlr #tajpej
Dzięki za trójkę.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tigerdlr #tajpej
Fachfachtem, aż tak debilnego a przy tym s-------------o tłumaczenia to się nie spodziewałem. Córka mu kanał usunęła.
Żeby sobie mordę własnym dzieckiem wycierać... brak epitetów na tego kasztana.
Ja p------ę.
Żeby sobie mordę własnym dzieckiem wycierać... brak epitetów na tego kasztana.
Przepraszam za moje dziecko
Ja p------ę.
@Waldemar_Wpieldor: Jutju ważniejsze niż rozina, dlatego przeprasza cwel z------y
Wizowie i fani. Poprzednio niektórzy z nas myśleli dupom niż głowom i nie zgłaszali uszatego kanału gdy ten był jeszcze stosunkowo świeży. Przez to melonowi udało się zebrać prawie 10k skrybentów, a im większy kanał, tym trudniej zrzucić go z rowerka. Nie dopuśćmy do powtórki. Porządki na nowym kanale trzeba zacząś czym prędzej. BALOWAĆ JEGO
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tajpej #
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tajpej #
źródło: comment_1631611765bnFObEXmm423NuGlzpUO73.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@sredni_szu: a zamiast taśmy malarskiej - srajtaśma. Khee
@Waldemar_Wpieldor: bo samą kupą nie pomalujesz, ale z domieszką jedynki już tak...
















@PonuryBatyskaf: Ło ba-ben;)