• 1
#szukamlaptopa

Jak najtańszy, ale taki żeby było można z niego normalnie użytkować. Only internet i programy, żadnych gier. Zastanawiam się nad używką ale to nigdy nie wiadomo na co się trafi :/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam #szukamlaptopa
Ultrabooka szukam 13-15 cali do 3000 zł. Nie będę na nim grał. Tylko Mirko , YT , chrome , filmy przez HDMI do tv 50cali
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@methanex: Z 15 calowych celował bym w HP probook 450 -
https://docs.google.com/document/d/1XTQHyfYkCE7HXqeSh8s9RTSPqtiU_S_Yj7oJWilaDu0/edit
Matryca FULL HD matowa, przyzwiote wykonanie praktyczna, częściowo aluminiowa obudowa przy tym atrakcyjna stylistyka, miejsce na dysk SSD m2, całkiem lekki, bardzo stabilna praca pod obciążeniem, dobre rozmieszczenie portów, wymienialny akumulator, łatwy dostęp do podstawowych podzespołów, przyjemne w użyciu urządzenia sterujące, niskie temperatury pracy bez obciążenia, niezłe przebiegi na akumulatorze ponad 5h na wifi.
  • Odpowiedz
@kawazrana: Są różne kolory tego model klasyczny identyczny jak podałeś też jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mogę Ci jeszcze polecić Dell 5558 -
https://docs.google.com/document/d/1XTQHyfYkCE7HXqeSh8s9RTSPqtiU_S_Yj7oJWilaDu0/edit
renomowana marka dell, dobry dostęp do niektórych podzespołów, niskie tempratury, pokrywa serwisowa. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).
  • Odpowiedz
Siemka, szukam laptopa dla znajomej, do office'a i internetu, czasem filmy, żadne gry, tak 1,5-2k golda. Ważne żeby był nowy i z systemem. Coś wartego polecenia? :)
#szukamlaptopa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bullion: Te laptopty się nie psują... Nie wiem wylej na niego wodę, zrzuć go z biurka a i tak będzie dobrze... Można przenosić trzymając za matryce a i tak się zawiasy nie urwą...

Taki polisingowy jest lepszy od tych nowych gówien z marketów :)

No ale jak już wolisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki, mam pytanie czy ma ktoś jakieś doświadczenie z laptopem Acer VN7-792G i5-6300HQ/8GB/240+1000/Win10 GTX960M FHD
http://www.x-kom.pl/p/331057-notebook-laptop-173-acer-vn7-792g-i5-6300hq-8gb-2401000-win10-gtx960m-fhd.html

Wiedźmin 3 raczej pójdzie, bardziej boję się firmy Acer i jakości wykonania - bo kilka lat wstecz nie było z tym za dobrze.

@naprawalaptopow czy macie jakąś opnie na temat tych laptopów? brać/ nie brać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam pytanie, czy ma ktoś jakieś doświadczenie z laptopem: Lenovo Z51-70 i7-5500U/16GB/240/DVD-RW R9 M375?
http://www.x-kom.pl/p/304133-notebook-laptop-156-lenovo-z51-70-i7-5500u-16gb-240-dvd-rw-r9-m375.html
O wydajność się raczej nie boję, bardziej chodzi mi o trwałość obudowy i bezawaryjność.

Możę @naprawalaptopow może się wypowiedzieć?
#laptopy #komputery #szukamlaptopa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki
Poszukuję laptopa dla różowego paska do 2500zł. Laptop przede wszystkim do neta i filmów, ale będzie tam pewnie chciała sobie odpalić simsy 4 czy diablo 3 - fajnie jak by plynnie ruszyło.
Obecnie może być z hdd, a w przyszłym miesiącu kupię i włożę tam SSD jakiś konkretny.
I wisienka na torcie - jak to różowy, marzy jej się laptop biały lub czerwony.
Możecie pomóc? ( ͡° ͜ʖ
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer: odradzam Ideapad 700 (nie mylić z Y700)
te laptopy mają buga w postaci półsekundowych przycinek touchpada i klawiatury, co skutkuje gubieniem liter podczas pisania na klawiaturze. Problem znany opisywany, a lenovo nic z tym nie robi.
  • Odpowiedz
Siemanko Mirki, poszukuję jakiegoś laptopa do gierek w cenie 2500, maksymalnie 3000 zł.
Na oku mam już dwa sprzęty.

1)MSI GL62 http://www.x-kom.pl/p/317476-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-4gb-1tb-940mx-2gb-fhd.html
2)Acer VN7-571G http://www.x-kom.pl/p/266667-notebook-laptop-156-acer-vn7-571g-i5-5200u-8gb-1000-win10-gtx950m.html
A może macie jakieś inne pomysły ??
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajoma szuka laptopa 15 cali w budżecie około 2000 zł. Ma być wykorzystywany do zwykłego użytku domowego, bez gier. Z własnego doświadczenia wydaje mi się, że w grę wchodzi tylko full hd (no może jeszcze HD+).
Znalazłem coś takiego od x-kom http://allegro.pl/outlet-lenovo-b51-80-i5-6200u-8gb-1tb-fhd-mat-win-i6653478881.html Dobry wybór?
Zacząłem zastanawiać też się nad jakimiś używanymi biznesówkami, ale tam to już kompletnie się nie orientuję.
#laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mireczki! Wiem, że często przewija się temat komputerów dla osób starszych (skype, internet), jednak ja mam trochę inny koncept. Pomyślałem, że po co dziadek ma się męczyć na małym ekranie laptopa, a że nie chcę go też zbytnio zmuszać do zawalenia biurka kablami pomyślałem o all-in-one z dotykowym ekranem (jakby z myszką mu nie szło najlepiej). I znalazłem nawet promocje na X-komie

Lenovo Ideacentre AIO 300-23 i5/4GB/1000 GB SSHD /Win10/touch

http://www.x-kom.pl/p/320550-all-in-one-lenovo-ideacentre-aio-300-23-i5-4gb-1000-win10-touch.html

Powiedzcie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Masz coś konkretnego na myśli?
W tym Lenovo na cenę głownie wpływa dotykowy monitor IPS. Jak patrzyłem to kupowany osobno, sensowny monitor dotykowy kosztuje conajmniej 1200 cebulionow
  • Odpowiedz
@doch: jesteś pewny, że dziadek w ogóle będzie korzystał z dotykowego ekranu, na wykopie ci spokojnie do tych 2800 zł złożą lepszy komputer, ja bym w te allinone, szczególnie z i5-6200u za 2800 zł się nie pchał, bo to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto.
  • Odpowiedz
@HohoHo2015: W tej klasie głosy są podzielone, równo na T430/E6430/8470p powiedzmy po 30%, pozostałe 10% to jakieś wynalazki np. niedoceniany moim zdaniem S752. Dell to dobry wybór, Mike-Wazowski wszystko ci ładnie opisał (jedyna uwaga to, że nie spotkałem klawiatury bez podświetlenia w E6430). Tworzywo na palmreście z upływem czasu zachowuje się wyjątkowo dobrze, utrudnione jest trochę czyszczenie ale mikrofibra daje radę. Samo wykonanie chyba najlepsze z w/w trójki, aczkolwiek klapa
  • Odpowiedz
#szukamlaptopa tl;dr ! Szukam laptopa pod zastosowania CAD + 3D. Renderuję na CPU, a nie na GPU.

Potrzebuję laptopa do ciężkich zmagań. Użytkowany będzie w środowisku CAD (Revit, autocad), grafika (photoshop), 3D (3ds max+vray). Co polecacie? Od 4 lat korzystam z lenovo Y580.
Najlepiej 15', bo 17' to juz niezłe bydlaki, a mam duży monitor graficzny pod który i tak podłączam laptopa. i7, w gry gram, ale nie na tyle, aby potrzebować
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robekk1978 - myślałem że biznesowe mają lepsze plastiki

@rafal-szymanski - niestety obydwa te sprzęty odpadają ze względu na to że sprzęt ma być na fakturę ,
i matryca za mała, musi być ponad 15 cali, laptopa chcę kupić bez dysku mam szybkiego
prawie nowego hdd i mi starczy
  • Odpowiedz
Witam Mireczków chciałem zapytać czy w sklepach takich jak x-kom lub al.to idzie wynegocjować niższa cenę, albo jakiś bonus?
Chce kupić laptopa (gotówka, bez żadnych rat), który w obu kosztuje 4500zl (Lenovo Y700-17 i7-6700HQ/8GB/240 GTX960M).
Może powołując się np. na wykop.pl?
#komputery #laptopy #laptop #szukamlaptopa #cebulaonline
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach