Szukam laptopa do 1600zł. Bez systemu, bo linux, zwykły do pracy biurowej i programowania. Dedykowana karta i matowa matryca nie są wymagane. Myślałem o używanym Thinkpadzie ale boję się że coś może być z nim nie tak. Proszę o pomoc, pozdrawiam :D
#laptopy #szukamlaptopa #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierakus: rownież patrze ostatnio lapki (chce kupić dla siebie) i lepszym wyborem będzie Dell, bo ram nie jest wlutowany więc w razie gdyby coś się stało to można go łatwo wymienić (koszt wymiany wlutowanego ramu jest baaardzo wysoki) i gwarancja na Vostro to 3 lata a nie 2 jak w przypadku Asusa.
BTW też zamierzałam kupić asusa ale z lepszym procesorem ale niestety ten ram ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
#szukamlaptopa

Szukam laptopa który będzie miał 8/16GB pamięci ram dobrej klasy procesor.
Możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych monitorow.
Karta graficzna zintegrowana.
Cena 1200-1400zl komputer używany.
Dysk SSD posiadam swój więc może być bez dysku. Jaki laptop byście polecali Dell lub thinkpad tylko który model.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, może ktoś obeznany pomóc?
Za 1600zl używany na gwarancji Dell 5558
15.6 fhd
I7 5500u
8gb ram
2tb dysk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptasiek2: Raczej tylko do UK, ale moga byc inne strony rowniez. Z Polski to srednio, bo nie kazdy sklep wysyla do UK. A jak potem trzeba na gwaranacje oddac, to wole miec cos w UK niz wysylac do Polski.
  • Odpowiedz
Laptop w okolicach 2500zł
17 Calowy dla różowego paska.
Przeznaczenie :Dużo pracy biurowej, ew podstawowe programy do edycji zdjęć/grafiki.
Wykorzystywany będzie stacjonarnie, na ładowarce w 99% czasu uzykowania.
Nowy
Coś polecacie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mattpoz: Praktycznie każdy dostępny na allegro, z odznaczoną opcją " outlet" i oczywiście wybraną " nowy "
za 2.5k kupisz lepszego niż jest potrzebny, już lepiej przepić te pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#szukamlaptopa
do pracy - głównie programy dla architektów (revit, autocad) oraz graficzne (zwłaszcza 3ds max, photoshop, indesign); skłaniam sie do używanego zbooka ale specyfikacje zupełnie nic mi nie mówią : ( ktoś może mi doradzić jaka karta graficzna / procesor / ram będą najlepsze? Budżet to +- 3.500 zł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto dokładać ok. 1,5 kPLN do Dell XPS 15 w porównaniu do HP OMEN 15 (oba w konfiguracji i5, gtx1050, FHD)?
#szukamlaptopa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy acery są godne zaufania, pytam tu o kwestie serwisowe, można się nie bać?


@michajlo: Są ok, vx5 po prostu, wygląda jak wygląda. :P Pamiętaj, że te playowskie wersje są trochę zubożone np. karta asusa ma 2GB vram, acer tnkę.

hej, pozwolę się podłączyć pod rozmowę z pytaniem o te laptopy. czy któryś polecasz szczególnie?

Z tych playowskich to pewnie della 7567.
  • Odpowiedz
Typowo do AutoCADa to z tego co słyszałem to sie dobrze spisują karty graficzne z serii Quadro dostępne m.in w popularnych dość Thinkpadach.


@Marqq: Autodesk korzysta od wielu lat z directx kupowanie czegoś z fire pro czy quadro to marnowanie pieniędzy.

A może coś spoza listy?


@SimShady: Nic innego na chwilę obecną nie ma.
  • Odpowiedz
#szukamlaptopa do pracy biurowej i przeglądania stron ze śmiesznymi obrazkami:

ekran ~15″, CPU i7, 8GB RAM, SSD 256 GB + HDD 2TB, najlepiej bez systemu ale ze sterownikami dla Windows 7 i Linux.
Najważniejsze jest żeby laptop posiadał opcję podłączenia do stacji dokującej. Zależy mi tylko na nowym sprzęcie, najlepiej o wyglądzie MacBookopodobnym xD
Moja czarna lista producentów: HP, Samsung, Microsoft.

Cena bez limitu ale im taniej tym lepiej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najważniejsze jest żeby laptop posiadał opcję podłączenia do stacji dokującej.


@tzghx: Wszyscy teraz przechodzą na stacje dokujące po usb c/thunderbolt. Z windows 7 na laptopowych kabylakach będzie ciężko, ale na sporej liczbie się da. Jeżeli szukasz czegoś macbookopodobnego to zostają tylko delle 9550, M5510, 9560, M5520, ale w Polsce za nie dużo zapłacisz, w Niemczech nowe kosztują wyraźnie mniej.
  • Odpowiedz
Mirki pomocy- szukam laptopa dla rodziny do 3,5tysiąca. Wymagania: ekran 15' FHD, matowy, procesor minimum i5, 8GB pamięci, dysk SSD 256GB, średniej klasy karta graficzna (do mniej wymagających gier dla dzieci), trwałość i jakość.
Stawiam raczej na Della lub Asusa, wybrałem 4 modele:
https://www.x-kom.pl/p/352603-notebook-laptop-156-dell-vostro-5568-i5-7200u-8gb-256-win10x-fhd.html (ten mi najbardziej pasuje, ale grafika słaba)
https://www.x-kom.pl/p/323339-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5567-i7-7500u-8gb-256-win10-r7-fhd.html (dell chyba ze słabym ati)
https://www.x-kom.pl/p/339868-notebook-laptop-156-asus-r558uq-dm513t-8-i5-7200u-8gb-256ssd-dvd-win10.html
https://www.x-kom.pl/p/359051-notebook-laptop-156-asus-ux510ux-dm228t-8-i5-6200u-8gb-256ssd-win10-gtx950.html
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema!

krotka historia szukam laptopa dla mojego rodziciela, wczesniej mial MSI GE70, w ktorym padla plyta glowna nie do naprawy podobno.
z MSI mam 8gb ram dd4 1600mhz i dysk ssd i chcialbym to wrzucic do nowego lapka

wymagania:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, kupował ktoś poleasingowego laptopa? Szukam czegoś możliwie najtańszego dla mameły ʕʔ co miałoby przynajmniej te i3 i na aledrogo pojawiają się oferty poleasingowców za 500-700zł (Delle, Thinkpady itp). Jesteście w stanie polecić jakiś sklep, ew. odradzić (Warszawa i okolice/sieć)? "Ktoś coś?"
#lapto #szukamlaptopa #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema!

Szukam małego lekkiego laptopa, który:
1. Ma 12.5-13.3 cala i jest lekki:)
2. Ma FHD i dotykową matrycę
3. Powinien mieć minimalnie 8GB ramu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reik: Macałem T470 - rzeczywiście fajny komp, a zapomniałem, że macałem. Trafia na shortlistę - dzięki:)
@Vasek: Obczajam oba - dziękuję:) Jestem w stanie łyknąć błyszczącą matrycę, a dotyk też mi się podoba
@3nriqu3: Potrzebuje podpórki pod ekran więc jest słabo z pracą na kolanach. Po za tym jak MS wprowadził Surface to nie sprzedawał ich w Polsce, strasznie w--------c mnie tym ruchem. Wtedy obiecałem sobie,
  • Odpowiedz
Jeżeli chcę koniecznie i7 szóstej lub siódmej generacji i GTX 10x0, z ewentualnymi plusami w postaci modemu LTE, podświetlanej klawiatury i względnej kompatybilności z linuxami w budżecie do 4,5k to rozglądać się głównie za resellerami clevo, czy są jeszcze inne ciekawe propozycje w tym segmencie? #szukamlaptopa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pustulka: po małej i przyjemnej historii z serwisem(laptop nie działał na baterii, konieczna była wymiana płyty głównej) mogę w końcu stwierdzić że jestem szczęśliwym posiadaczem 7567.
Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
Siema, potrzebuje jakiegoś małego PC/laptopa. Ma nie brać za dużo prądu, musi być cichy i zajmować mało miejsca. Będzie chodził 24/7. Będzie na nim wystawiony lokalny RDP. Musi być na tyle mocny, żeby obsłużył 2-3 VM-ki z VMware Player (w7 pro x64, jakiś debian, i pewnie jeszcze jakis unix). Lan musi mieć 1GB, bo 10/100 są dla podludzi. 8GBRAMu, jakiś dysk SSD (najlepiej na PCI, żeby był mały i nie brał za
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach