@alcocolino: co Ty gadasz, w 1999 gry były droższe niż obecnie uwzględniając siłę nabywczą. Ceny na poziomie 150-200zł to była codzienność. Za 70zł o którym piszesz to nawet dodatku byś do tych Heroes nie kupił w dniu premiery.
  • Odpowiedz
King's Quest: Quest for the Crown, 1984, Sierra

Ten big box to wydanie z 1987 roku, będące jednocześnie pierwszym wydaniem DOSowym. Zawiera grę zarówno na dyskach 3,5, jak i 5,25 calowych.

Wydany pierwotnie w 1984 roku na Apple II oraz PCjr i PC (jako booter) miał inne pudełko.

#retrogaming #staregry #gry #bigbox
N.....K - King's Quest: Quest for the Crown, 1984, Sierra

Ten big box to wydanie z...

źródło: comment_HRxDt0Lzs16bQfyN6aeISiyx2JPVnWOg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lubicie Megamana (tego niebieskiego robocika z pegazusa/nesa)? Otóż teraz można grać w poziomy stworzone przez fanów (i samemu je robić w bardzo prostym edytorze map)! Jeśli zazdrościliście Mario makera konsolom, to teraz my PC potato race mamy darmowego megamana makera :D

https://mega-maker.com/ - Oficjalna strona projektu

#staregry #sennygry #megaman
tereokij - Lubicie Megamana (tego niebieskiego robocika z pegazusa/nesa)? Otóż teraz ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@tereokij: Mogliby w sumie rozwinąć koncepcję i dorzucić takie coś do ostatniej kompilacji. Chociaż znając Capcom, to pewnie zrobili by z tego nową grę/drogie DLC ;d
  • Odpowiedz
The Ultimate Doom, 1995, id Software

Moja kopia to wydanie europejskie na CD, wersja amerykańska dostała zupełnie inne pudełko (zdjęcie w komentarzu).

Wydany w 1995 roku Doom w wersji Ultimate to pełna wersja gry plus dodatkowy czwarty poziom Thy Flesh Consumed. Oryginalny Doom, w ikonicznym pudełku, wydany został w USA na zamówienie pocztowe tzw. mail order release. W prawie identycznym opakowaniu dostępna była jeszcze wersja shareware.

#retrogaming
N.....K - The Ultimate Doom, 1995, id Software

Moja kopia to wydanie europejskie n...

źródło: comment_N5tzFzDCk3oMFgO2XcazFKl0LyiKkNrH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lzasiekreciwoku #amiga #retrogaming
Flight of the Amazon Queen, Lure of the Temptress, Indiana Jones, Beneath the Steal Sky, Innocent until caught, Larry, Monkey Island i moje ulubione Goblinsy. Jak ja lubiłem przygodówki!!!
W Goblinsy grałem jeszcze z dwa miesiące temu.
  • Odpowiedz
  • 1
@KafkaZwanaFranzem głównie eBay, najczęściej z UK i Holandii mają normalne ceny, natomiast z USA jest prawie wszystko i fajne ceny, ale jak doliczyć cło i wysyłkę to wychodzi drogo. Na olx, gametrade też czasem coś się trafi
  • Odpowiedz
Syndicate, 1993, Bullfrog/Electronic Arts

Jak widać na zdjęciu mój big box jest jeszcze oryginalnie zafoliowany, więc nie wiem co jest w środku. Jest to europejska wersja gry, wydana na dyskach 3,5 cala. Wersja amerykańska dostała zupełnie inne pudełko (zdjęcie w komentarzu z sieci).

#retrogaming #staregry #gry #bigbox
N.....K - Syndicate, 1993, Bullfrog/Electronic Arts

Jak widać na zdjęciu mój big b...

źródło: comment_4FqzXKyrz2LrkaUfp78HiN4kkuyAnjk1.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki tytuł nosiło demo? Jeśli miało jakiś tytuł dodawane przy zakupie #psx #psone które było na czarnej płycie, wiem że wtedy X lat temu jak powstało mediamarkt był bum na psx kosztował chyba z kafla. Pamiętam że były gry tekken 3 gdzie była xiaomi i eddi i było gran turismo i chyba #tombi + jakaś kula i kilka innych. Ktoś kojarzy gdzie można obejrzeć to demo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

War Wind, 1996, Dreamforge/SSI
Gra RTS w stylu Warcraft II, oferowała cztery zróżnicowane rasy, możliwość ulepszania jednostek i rozbudowany system rozwoju, przez co jednak była mniej przystępna od gry ze studia Blizzard.
Pudełko jest o tyle interesujące, że posiada podwójną okładkę, dającą efekt głębi - widać to lepiej na zdjęciu w komentarzu.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
N.....K - War Wind, 1996, Dreamforge/SSI
Gra RTS w stylu Warcraft II, oferowała czte...

źródło: comment_wvIEYaaq75pPYOsPYdZY0lnorebUKGvn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skorupczak: jak najbardziej polecam, jeśli nie odstrasza Cię trochę toporne sterowanie i początkowe skomplikowanie rozgrywki, to gra oferuje ciekawą fabułę i klimat, ogromne mapy i niezłą rozgrywkę.
  • Odpowiedz