Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
- 4

F-19 Stealth Fighter, 1987, MicroProse
Wydanie premierowe na PC DOS z 1988 roku.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
Wydanie premierowe na PC DOS z 1988 roku.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
źródło: comment_vEPEE4BSITbUvdqWPMmqTS3DBUba1ABV.jpg
Pobierz@N3iK: A tu pozdrawia Cię cumplu wydanie dla Atari ST.
źródło: comment_I9OMRNIHwagmhTRVLpF0eYkQZHGhYoBl.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 204
@FHA96: Cyberjazda - to był dopiero sztos. I ten Ridge Racer 4 na PS2 z opóźnieniami przez telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 386
@FHA96: najlepsze było jak ludzie mieli opóźnienia w telewizorze względem prawdziwej transmisji i Hugo r----------ł się o jakąś przeszkodę, a w trakcie cutscenki było słychać taki dzwięk n-----------a klawisza od telefonu XD
28
Sanitarium - najbardziej szalona gra przygodowa w jaką graliście

Sanitarium to jedna z najbardziej pokręconych gier w historii. Poziom opowiadanej fabuły dorównuje serii Silent Hill. Jednak niewiele osób w nią grało i ukończyło.
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@N3iK: miałem to bodajże na psx, to było granie :)


- 0
@JazzJackrabbit: prawda, większość growego dzieciństwa przesiedziałem w tym trybie, za każdym razem próbując wyprzedzić komputer w zdobywaniu wież na środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszamy na imprezę Replay Retro Białystok 7 sierpnia, od 16 do 23 w Białymstoku - Hary Pub, ulica Warszawska 29.
https://www.facebook.com/events/125797978039740/
#bialystok #retrogaming #retrocomputing #retroarchiwizacja #psx #playstation #gry #sega #gry #staregry
https://www.facebook.com/events/125797978039740/
#bialystok #retrogaming #retrocomputing #retroarchiwizacja #psx #playstation #gry #sega #gry #staregry

- 18

@zweipack regularnie gram na rpi i a600
Loom, 1990, Lucasfilm Games
Wydanie premierowe na dyskach 5,25 cala.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
Wydanie premierowe na dyskach 5,25 cala.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
źródło: comment_4sfDC5PgJPhBlmQGhP2DqUhDfO1PHpdK.jpg
PobierzCześć!
Już za dziesięć dni, w dniach 11-13 sierpnia 2017, w Chełmie, odbędzie się kolejna edycja AmiParty. Zapraszamy serdecznie, jest to moim zdaniem najlepsze i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie z gatunku retro w Polsce.
Ponownie pojawi się Bill, tym razem wraz z Anthonym z The Guru Meditation. Pierwszy raz przyjeżdżają za to Trevor Dickinson (odpowiedzialny za A-EON/AmigaONE) oraz dawny dyrektor generalny Commodore
Już za dziesięć dni, w dniach 11-13 sierpnia 2017, w Chełmie, odbędzie się kolejna edycja AmiParty. Zapraszamy serdecznie, jest to moim zdaniem najlepsze i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie z gatunku retro w Polsce.
Ponownie pojawi się Bill, tym razem wraz z Anthonym z The Guru Meditation. Pierwszy raz przyjeżdżają za to Trevor Dickinson (odpowiedzialny za A-EON/AmigaONE) oraz dawny dyrektor generalny Commodore

- 2
- 1
@adachoo ale za rok to już sam pamiętaj. :)
- 10
@tomwolf:

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zagrać w część pierwszą tak żeby nic się w trakcie gry nie skaszaniło. Albo jakiś NPC zniknie albo jakiś save nagle przestanie działać ale to nic, instaluje po raz n-ty i się ciesze jak dziecko.
- 540
Gdy odpalisz Prehistorik (1992) w 2017 roku dostajesz taką wiadomość:
#gry #staregry #nostalgia #gimbynieznajo #pcmasterrace #programowanie #heheszki
#gry #staregry #nostalgia #gimbynieznajo #pcmasterrace #programowanie #heheszki
źródło: comment_UHVfg68AqlzN1EDaBaiEiVCQqqo44FUO.jpg
Pobierz- 5
Chodziłem w to zagrać do wujka w wieku kilku lat, nie miałem jeszcze komputera. Gdyby nie wujek, nie miałbym tylu wspaniałych wspomnień; gdyby nie wujek, nie kochałbym tak komputerów jak teraz i kto wie? Może nie pracowałbym w branży IT? Jedno jest pewne - dzięki wujku Czarku!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #staregry
źródło: comment_tffysXsleYTRH6vKAYBaIASpznn1JzrM.jpg
Pobierz- 12
- 1
- 4
Udało się po latach znalazłem mój ulubiony traczek z Gran Turismo 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#staregry #psx #muzyka #metal #industrial
#staregry #psx #muzyka #metal #industrial

King's Quest III: To Heir is Human, 1986, Sierra
Mój big box to wydanie z 1987 roku tzw. gold box.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
Mój big box to wydanie z 1987 roku tzw. gold box.
#retrogaming #staregry #gry #bigbox
źródło: comment_YPMpQkGuO3qQtqGZqQ3O9KtiGT0AL6n7.jpg
Pobierz- 0
Tzw. grey box, wydanie z 1986 na PC i Atari ST
źródło: comment_06mk5yTl82w352YqovOFo99Q8H8QhhqH.jpg
Pobierz























TO NIE JEST ŻART! GRA W PRODUKCJI OD 20 LAT WŁAŚNIE JEST DO KUPIENIA NA STEAMIE!
HOLI SIET!
O
źródło: comment_724Mrlj1Z2MJ7SX39V6IewUq7osFAtog.jpg
Pobierz