Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
@Minieri: Dla Milanu strzelać nie chciał, tutaj trafia już w pierwszym meczu #klatwamilanuisreal
- 1
Cos czuje że ten bajerant Poczetino wyleci, a #chelsea podkupi jakiegoś trenejro z #premierleague jak to ma w zwyczaju.
Nie zdziwię się jeśli Brighton znów straci trenera. De Zerbi to gość który prędzej czy później wyląduje w jakimś klubie z topu.
Albo jego hiszpański odpowiednik, choć Iraola jest póki co na niższym szczeblu kariery.
Łączy ich to że i włoskie #sassuolo i madryckie Rayo prezentowały ładny
Nie zdziwię się jeśli Brighton znów straci trenera. De Zerbi to gość który prędzej czy później wyląduje w jakimś klubie z topu.
Albo jego hiszpański odpowiednik, choć Iraola jest póki co na niższym szczeblu kariery.
Łączy ich to że i włoskie #sassuolo i madryckie Rayo prezentowały ładny
@Matpiotr z całej mojej antypatii do Chelsea, uważam że Pochetino dostanie duży kredyt zaufania i wyciągnie ich na prostą. Moim zdaniem grali całkiem przyjemnie dla oka w 2 pierwszych meczach, po prostu muszą się jeszcze zgrać. Środek Enzo-Caicedo przyniesie jeszcze dużo pożytku.
@Kolczaneiro: Może dlatego, że po styczniowej aktualizacji wykopu wchodzi tutaj dużo mniej użytkowników.
- 0
@giorgioborgio jeszcze nikt nie założył, chcesz to śmiało!
- 4
- 24
- 33
- 6
- 5
- 7
źródło: VagueRemoteFluke-poster
Pobierz- 3
Dzień dobry, wróciłem.
Wraca też Sassuolo do grania. Dzisiaj mecz z Udinese z którym Sassuolo nie wygrało od pięciu lat (ostania wygrana 17 marca 2018). Przez cały tydzień chodziłem z przekonaniem, że skończy się wysoką porażką lub porażką po golu w końcówce po świetnej grze Sassuolo ale dzisiaj od rana mam pozytywne myśli co do tego spotkania. Ostatnio wygraliśmy wysoko z Milanem i naszym kątem Atalanta, dlaczego dzisiaj nie mamy się przełamać
Wraca też Sassuolo do grania. Dzisiaj mecz z Udinese z którym Sassuolo nie wygrało od pięciu lat (ostania wygrana 17 marca 2018). Przez cały tydzień chodziłem z przekonaniem, że skończy się wysoką porażką lub porażką po golu w końcówce po świetnej grze Sassuolo ale dzisiaj od rana mam pozytywne myśli co do tego spotkania. Ostatnio wygraliśmy wysoko z Milanem i naszym kątem Atalanta, dlaczego dzisiaj nie mamy się przełamać
źródło: IMG_20230212_114038
Pobierz- 1
- 1
- 4
@Raspa: W zeszłym sezonie bym się jarał tym meczem. Dzisiaj będzie typowe "Two retards fighting".
- 1
@mienskoduszone: to bardzo brzmi jak scenariusz z tego sezonu










https://streamin.one/v/9b0b228f
#mecz #golgif #sassuolo #atalanta #seriea