Dziś rozbierałem swoją xsarę i znalazłem 2 kable zakończone takimi oto wtyczkami jak na zdjęciu. Kable idą prawym słupkiem, nie wiem gdzie bo wchodzą za plastik. Wie ktoś co to może być i do czego służy?

#mechanika #citroen #kiciochpyta #samochodiwykonkurs (sorry za tag ale obserwujący się znają na samochodach :))
mile5 - Dziś rozbierałem swoją xsarę i znalazłem 2 kable zakończone takimi oto wtyczk...

źródło: comment_OaoeKbKqVNDbidZDCjtq0l8g7LzuZFJG.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach