Tak jestcze wracając do tego telefonu #tacohemingway podczas Hejtparku, to muszę przyznać że też go nie poznałem i nawet jak się przyznał to też dziwnie brzmiał. Ale najbardziej dziwnie, było to w jak sposób on tam gadał, nawet gdy już było wiadomo że to Taco, to dalej rozmawiał tak jakby był zwykłym widzem który się dodzwonił i gada z idolem a nie przyjacielem. Swoją droga mimo że ustawiony to bardzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli co? Można już chyba półoficjalnie potwierdzić ze #quebonafide i #tacohemingway mają konta na Wykopku lub też siedzą tu jako goście.

Taco przedstawia się jak wykopek, to nie może być przypadkowe.
Quebo wrzuca screen wykonany przez wykopka na instastory..

I powiem szczerze, że wcale mnie to nie dziwi że chłopaki tu zaglądają, pasują tu jak nikt inny z #polskirap
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@petarda: a chcialoby ci sie na jego miejscu gadac o miernym stand upie fabijańskiego? bo mi wcale. Tak naprawde Seba nie powiedzial i nie zrobil niczego kreatywnego a wrecz odwalil tzw. żenaduwe
  • Odpowiedz
Niby zarzucają że to nie je hiphop a tu mamy takiego Kixnara, Emade, Patr00 plus jeszcze Czarny HIFI oraz Sokół czy cuty ze Smarka, no więc... to hiphop, czy nie? ¯\_(ツ)_/¯
#rap #polskirap #quebonafide
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może jestem głupi ale po Jesieni chciałem całej płyty w takim klimacie. Szczerze z całej jego twórczości to pierwsze co śmiało mogę powiedzieć że lubię. Hype pompowany do oporu a tu nie wiem... nic nie urywa. Cyk powrót do stylu i wizerunku jak zawsze. Fani od dawien dawna są na 100% zadowoleni więc ¯\_(ツ)_/¯
#quebonafide #rap
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShadyTalezz: Też mi się tak wydaje, do tego powiedziałbym, że jest najlepszą którą wypuścił. Oczywiście, jeżeli mówimy o romantic psycho w drugiej wersji.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: szczerze mówiąc, to wątpię żeby Quebo poprosił o coś takiego. Raczej Smoku, którego jak oglądam to wygląda jakby za każdym razem miał kija w dupie. Ale opcja z Borkiem jest równie prawdopodobna.
  • Odpowiedz
ja pier*ole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w studio, kon zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o rapie na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i kon zwalony. Pozdrawiam

#kanalsportowy #quebonafide
JanParowka - ja pier*ole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w studio, kon ...

źródło: comment_1585947817C5DUTRgvoOGb4Mt0tunfbl.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dal tyle znakow ze plyta z grubymi featami bedzie ze jak ktos dalej ma watpliowsci to chyba musialby to wprost oglosic zeby uwierzyl
#quebonafide
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach