Jak to się nazywa w psychologii, jak ktoś sobie popsuje wizerunek na ulubionym portalu i usuwa konto, a potem wraca i udaje kogoś innego i wie, że nie może być sobą jak dawniej, bo tego kogoś przyłapią, a mimo to chce na tym portalu siedzieć, nawet, jak ma być branym za kogoś innego? #pytaniawazne #psychologia #socialmedia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle się mówi o OFE. A mnie zastanawia jedna rzecz. Co jest gorsze- fakt, że pieniądze z OFE nie urosną na tyle, na ile obiecywano, czy fakt, że jak zlikwiduje się OFE, to te pieniadze zamiast zainwestowane zostaną skonsumowane przez dzisiejszych emerytów?

#pytaniawazne #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach