Potrzebuję programiku, dzięki któremu po wciśnięciu prawego przycisku myszy (na danym zdjęciu w komputerze) pojawi się przycisk w menu kontekstowym po naciśnięciu którego od razu mi je wyśle na jakiś bezpłatny hosting typu IMGUR, albo IMAGESHACK.

Znacie coś takiego?

#programy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hugerth: @mich_al: Pierw to ściągnąć muszę... Jeden plik ma ze 130mb... A ściągam ze strony gdzie mogę tylko jeden na raz ściągać hehe :) Nie no ale dziwnie tak. Przecież zazwyczaj to tylko jedna instalka jest.
  • Odpowiedz
Czy używa ktoś jakiegoś programu do zarządzania budżetem domowym (organizera finansowego jakiegoś potrzeba dobrego). Zależy mi na tym żeby był w języku polskim. #software #windows #programy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devaitis: Są

LMMS, Ardour i QTractor, jest też Renoise. Jest trochę zabawy z konfiguracją dźwięku (serwer Jack, coś jak ASIO) no i zabawy z pluginami.

Jako "automat" do midi linuks się nadaje, do innych zastosowań
  • Odpowiedz
Właśnie polecono mi fajny programik f.lux do sterowania temperaturą barw monitora. Muszę stwierdzić, że jest bardzo dobry dla osób które spędzają dużo czasu przy komputerze. #programy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z Was używał tej starej wersji 1.0.4? Od 3 tygodni nie może połączyć się z serwerem a po wejsciu na adres screena css mają wysypany cały. Czyżby koniec tego projektu nastąpił całkowity? :( Czy te inne apki typu faststone czy sharex umozliwiaja przegladanie zapisanych screenów? Bardzo przydatna rzecz kiedy trzeba znaleźć jakiś screen po roku.
  • Odpowiedz