Jaki polecicie program do odtwarzania filmów .avi, w którym da się włączyć napisy? Mam film, który (nie mam pojęcia dlaczego) w VLC nie odtwarza dźwięków, a w WMP tak, ale w tym drugim programie chyba nie da się napisów włączyć. #pytanie #filmy #programy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#programy

Mam pytanie/prosbe do was. Kto moglby sciagnac dla mnie jeden program? Tutaj sie troche boje, bo nie umiem zrobic tego tak, zeby bylo anonimowo hehe :) chodzi o EViews, nie wazne w sumie jaka wersja, z kazdej bym sie ucieszyla. Chyba ze mi ktos wyjasni jak sciagnac torrent tak, zeby przy tym nic sie ode mnie nie wysylalo :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś polecić jakiegoś dobrego i prostego klienta torrent ? Bo na µTorrent po najnowszej aktualizacji i "featured torrent" wszędzie już nie mogę patrzeć...

#programy #windows #torrenty
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki program najlepszy do backupu danych na serwer FTP? :) Najlepiej w miarę ciągły backup i darmowy z opcją PPM->zaznacz folder do backupowania po czym aplikacja sprawdza stan folderu np. co 10 minut :). Oczywiście winda7

Mógłbym napisać prostą apkę, ale mi się nie chce :/

#kiciochpyta #backup #programy #komputer #windows7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest w adobe reader taka funkcja jak zakładka? Nie chodzi o zapamiętanie ostatniego widoku tylko zaznaczenie kilku miejsc. Jest taka opcja "komentarze i oznaczenia", ale nie widzę gdzie można je tam dodać. #komputery #programy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hqvkamil: luz, nie zawracasz, tylko Ci nie pomogę za bardzo - pierwsze słyszę o tym formacie, nawet się nie wczytywałem w tego linka, z tego co na szybko zrozumiałem to jakiś stary format plików pomocniczych do kompilowania czegoś w dotnecie? jakichś zasobów może? nie wiem, nie sugeruj się mną, poczytaj dokładniej tam.
  • Odpowiedz