Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@tarzan_szczepan: mam Audio 6 NI i na 8.1 działa mi bez problemu ani z Abletonem ani z timecodami itd.
tylko 8.1. na win7 jak masz włączonego abletona to dźwięku nie masz nigdzie indziej. A tutaj tak nie jest. No i ogólnie 8.1 to lepszy system
@Persil: To akurat nie kwestia systemu a sterowników. ASIO może być wielowątkowe jeżeli producent urządzenia zaimplementuje taką funkcję. W moim M-Audio FT II zawsze był tylko jeden wątek aż do czasu wydania ostatniej poprawki pod Win 8.
Szukam programu do usuwania zduplikowanych plików, najlepiej portable.
Wyskakują mi same programy typu trial lub płatne.
Ja chce tylko automatycznie usunąć 9 tys. zduplikowanych plików.
Znacie
Wyskakują mi same programy typu trial lub płatne.
Ja chce tylko automatycznie usunąć 9 tys. zduplikowanych plików.
Znacie
@scorpio18k:
napisz skrypt w którym będzie porównywać nazwy albo sumy kontrolne plików i kasować duplikaty
napisz skrypt w którym będzie porównywać nazwy albo sumy kontrolne plików i kasować duplikaty
- 2
@Jojne_Zimmerman: Fajna rada. Z cyklu: szukasz darmowego programu do xyz, to sam sobie go napisz :)
Istnieje jakiś program (i jeśli tak, to podajcie mi proszę nazwę), który pozwoli mi nagrać proste makra i przypisać je do jednego klawisza (gdy jakaś aplikacja jest aktywna/włączona)?
Na przykład chciałbym, żeby po wciśnięciu F4 wysyłało mi trzy wiadomości, jedna po drugiej:
Mirki
są
Na przykład chciałbym, żeby po wciśnięciu F4 wysyłało mi trzy wiadomości, jedna po drugiej:
Mirki
są
@dwadaszki: PTFB Pro?
Auto it ?
Jaki program do masowego zmieniania wymiarów zdjęć na #linux? Dodam, że miłoby było gdyby też dało się ustawić numerowanie ich w kolejności skalowania. #pytanie #programy #oprogramowanie
konto usunięte via Android
- 2
@MrProfeska: imagemagick
@MrProfeska: imagemagic, a nie jakieś graficzne bzdury
- 0
@nazwa_uzytkownika: gdy tam zaznaczałem rozmiar 10/15 to mogłem tylko obraz na całej stronie wydrukować
@whitewolfik: Właściwości: stron na arkusz: 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jest jakaś aplikacja czy coś na nawigacje Mio Sprint 670 do #geocaching aby prowadził do skrzynek ?
#opencaching #geocaching #gps #mio #programy
#opencaching #geocaching #gps #mio #programy
@PrawieJakBordo: a z poziomu explorera tez sie nie uruchamia?
- 0
@iwannagethigh: O teraz się uruchomiło. Dziękuję
- 1
@elektryk91: ffmpeg, lub jak chcesz klikalny to handbrake (który jest nakładką na ffmpeg)
- 0
@list86: działa wyśmienicie, dzięki.
- 1
Jaki zamiennik dla #adobereader? To coś waży 200mb, wolno działa (ostatnio nawet się nie włącza) więc warto sprawdzić coś innego. #pc #programy
- 2
- 2
#windows #programy #niewiemjaktootagowac
program word
jak zrobić aby nagłówek zawsze zaczynał się od nowej strony
tłumacze
program word
jak zrobić aby nagłówek zawsze zaczynał się od nowej strony
tłumacze
@JoKo12PL: Zawsze miałem polewkę, jak Snikers mówił "TrumpeT" xD.
- 1
- 1
@Bushi13: Z darmowych znalazłem Pulpit zdalny Chrome. Tutaj jest opis tego narzędzia. Wymaga jednak zainstalowanego Chrome, zainstalowania tego rozszerzenia, posiadania konta w Google, włączenia udostępniania pulpitu oraz ustawienia PIN. O ile pierwsze i drugie da się załatwić instalacją nienadzorowaną, o tyle w przypadku konta Google ma to sens tylko gdy posiada się korporacyjne usługi Google, a ustawienie PIN trzeba by pewnie informować przez telefon lub samemu skonfigurować jeden PIN dla
- 1
dla mnie główne zastosowanie programów typu TeamViever to dostęp do własnego komputera
@Bushi13: No to jak tak to wystarczy RDP lub UltraVNC dla słabszych sieci internetowych. Do tego konfiguracja routera z przepuszczeniem portu 3389 oraz najlepiej konfiguracja komputera w celu włączenia WOL i do tego apka np. na tel, na andka to Fing.
- 2
- 0
@lothar1410: Jak coś się wpisało do rejestru, to miało jakiś powód.
@Stekso: Jak na szybko to scalałem programem AviReComp. W dodatkach zaznaczasz plik napisów, plik wyjściowy ustalasz na podobną wielkość do wejściowego, konwertujesz i to wszystko
@Stekso: Avisynth, ale tam trzeba napisać banalny skrypt, żeby ci scaliło napisy z filmem. Jak nie masz pół mózgu to sobie poradzisz.

























#komputery #programy