#kanalzero Ten gada, że on nie powiedział, że im odmówi ślubowania, a w tym czasie ambasadorowie już ponad rok czekają na zaakceptowanie ich kandydatur. Gość autentycznie nie ma wstydu
#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda, że Stalin nie zostawił Lwowa po polskiej stronie. Miasto jest 70 km od granicy, a ona sama wygląda jakby specjalnie ucięto ją tak, żeby zabrać polskie miasto. Południowo-wschodnia Polska miałaby potężny ośrodek miejski, a banderyzm w Galicji zostałby sprowadzony do wiejskiej ciekawostki

#ukraina #polityka #historia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pomorski_Wilk: Marek Nowakowski (były ambasador) jakiś czas temu na live wspominał rozmowę z kacapskim odpowiednikiem, która odbyła się wiele lat temu. Tamten powiedział mu, że największym błędem Stalina z ich punktu widzenia (r0sji po upadku ZSRR) było oddanie Lwowa Ukrainie, bo kwestia ta byłaby zarzewiem wiecznego konfliktu między Polską a Ukrainą, konfliktu, który im by był bardzo na rękę w myśl zasady 'dziel i rządź'. O ile w samym mieście
  • Odpowiedz
Oto co pisze o Polsce wegierski proorbanowskie portale.

- Straszą, że po wygranej Magyara może być jak w Polsce
- za PIS Polska byłą silna i niepodległa
- za Tuska niepodległość i praworządność jest zagrożona i wspiera to Soros
- mimo to PIS, konserwatyści i Ordo Iuris nadal reprezentują interesy narodu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Nie ma się co oszukiwać ale wiele sytuacji także w Polsce pokazuje że samozwańcze "demokratyczne" rządy są dużo mniej demokratyczne od tych "złych" totalitarnych.
  • Odpowiedz
Wsparcie Orbana? Nieee. Ja tylko pojechałem na Węgry na dni przyjaźni Polsko-Węgierskiej i okazało się że tam były wybory i tam był Orban i przypadkiem się spotkaliśmy i cyknęli nam fotki. A w ogóle nagadałem Orbanowi że się mizia z Putinem. I chciałem go przekonać do zerwania z Putinem.

Przekaz dla idiotów.

#kanalzero #bekazpisu #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kanalzero

batry raz miałeś okazję, żeby twoja siła miała na coś się przydać

wystarczyło powiedzieć do orbana, że jak będzie dalej ciągnąc ruską lachę i będzie blokować naszą kasę to dostanie z bani?

mariusze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach