Jest tu ktoś z obsługi #polishsource ? Dostałem Bana na IP na stronie i na ircu. Miałem zmienić IP bo nie potrafili mi pomóc na kanale, ale UPC zmienia IP po 2 dniach a tyle domownicy bez neta nie wytrzymają, wchodzę na irc a tam ban. W powodzie mam "no reason" xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lennyface: #polishsource pod tym względem to debile i mam ich już głęboko w dupie, co chwilę żebrzą o pieniądze i po to otwierają rejestrację dla nowych, a jak się dotuje to też jest źle.

Ja dostałem bana, bo wpłaciłem dobrowolną dotację na podane przez nich konto PayPal... następnie oddali mi pieniądze i napisali, żeby przelać na inne, bo jakiś problem tam mieli.
Nie przelałem ponownie, bo zapomniałem oto i dostałem
  • Odpowiedz
witam. poszukuje zaproszenia na polishsource. zbanowali mi konto za VPN, ktorego zapomnialem wylaczyc. mialem konto 15 lat z nimi... bedzie sie trzeba na nowego maila zalogowac ;) tylko zpka potrzebuje. z gory dzieki.
  • Odpowiedz