Dzień dobry. Rozpoczynanie IV semestru od 8:00 nie jest najlepszym pomysłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#randomanimeshit #anime #zakolanowkianime #demongirl #azurlane #taihou #pixiv #
#randomanimeshit #anime #zakolanowkianime #demongirl #azurlane #taihou #pixiv #
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
Wykop.pl
Herbatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)