#randomanimeshit #hiyunagi #monsterhunter #felyne #neko #anime #pixiv p

Zastrzelcie i zabijcie mnie ()

Przez bity rok narzekam i płaczę, bo mi zepsuli MHW i miałem 20-30 fps 1, 2, 3.
Dzisiaj znowu postanowiłem się pobawić. Kompletnie nic nie pomaga, żadne mody, żadne tweaki, żadne konfiguracje Windowsa. Z ciekawości i rozpaczy zaktualizowałem BIOS, bo miałem jakąś wersję z 2019, a widzę, że nawet w tym roku
źródło: comment_1616775620MdNIb4jihij0hShYCJjtgF.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.