Mam podejrzenie że art może się spodobać @BlackRevenʕ•ᴥ•ʔ W sumie pograłbym w jakąś gierkę AR, ale w pokemony odpuściłem przez monetyzacje wszystkiego, ingress trochę zbyt dużego zaangażowania wymaga, a potter mi nie podszedł (・へ・) #randomanimeshit #anime #originalcharacter #pixiv# #huaj
@Hajak: Czy dziewczyna w kucyki i "pazurkami" może mi się nie podobać? (。◕‿‿◕。)
Też mi brakowało takiej gierki, więc teraz po prostu wychodzę na spacery z aparatem ¯\_(ツ)_/¯ Jak mi się tak nie chciało wychodzić, tak teraz mam motywację, bo może akurat coś ciekawego się trafi i teraz kompletnie inaczej patrzę na przyrodę :D
Kurcze RASiści, nie ma ktoś z was ochoty popykać w Arma 3?
Właśnie widzę, że na Steamie jest za 30 zł podstawka (a słyszałem, że modami gra stoi), więc nie jakiś wydatek.
Niestety podobno samemu nawet nie ma co kupować, aby pograć z botami, tylko trzeba mieć znajomych do gry, a cholera jakoś nie mam ochoty pisać jakiś formularzy, podań, cv wysyłać, aby mnie przyjęli do
@LlamaRzr: No właśnie sęk w tym, że są grupy i przeglądałem, ale trzeba się specjalnie zapisywać i przede wszystkim są to obce ludzie. RAS to jednak jak rodzina ( ͡^ ͜ʖ͡^)