Soli, pieprzu, maggi, a może kolejne "Echa padoku"? Sami wybierzcie, czym chcecie poprawić smak niedzielnego rosołu: #f1 #echapadoku #kubica #panszafa
Autor
Najnowsze
Archiwum

- 6
@rybak_fischermann: Aż tak dobrze, to mi nie idzie. A tak poważnie, to zauważyłem, że grafika, tytuł mają ogromne znaczenie. Mogę się produkować w filmie, a i tak wiele osób przejdzie obojętnie...
- 6
@podobno_mialem_multikonta: Na miniaturce albo uśmiech albo dzwonię do Williamsa żeby zwolnili Kubice, wybieraj
źródło: comment_drRjMS3DfyFwyeBiQHgv9G6qCWijwkFp.jpg
Pobierz
- 15
- 4
@Kubsior: Już pisałem, że to wujek był.
Czy byliście w tym sezonie grzeczni? Jeśli tak, to mam dla Was kolejne wydanie magazynu "Echa padoku". #f1 #kubica #panszafa #echapadoku

Czy byliście w tym sezonie grzeczni? Jeśli tak, to mam dla Was kolejne wydanie magazynu "Echa padoku".
@podobno_mialem_multikonta: to gorzej niż rózga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 1
@GucciFlipFlops: Myślę, że tak bo zerkam trochę, a po drugie będą sobie bziuczeć w tym czasie.
Kiedy jutro masz testy z Pirelli, a tam ktoś jeszcze pod szafą coś brzęczy: #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

@podobno_mialem_multikonta: a lubisz w kakao??
- 19
@Rozpuszczalnik: Nie zadaje się takich pytań, jak się chce zagadać. Nie jestem zainteresowany.


- 13
@rybak_fischermann Zakaz to zakaz...
- 11
@odjatakpawlacz Fame MMA?
Wiele osób dopytuje mnie o kolejne wydanie magazynu "Echa padoku"... Niestety po fali hejtu jaka się na mnie wylała tutaj i w kilku innych miejscach postanowiłem zakończyć nagrywanie.
#f1 #kubica #panszafa #echapowrotu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1 #kubica #panszafa #echapowrotu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 7
@EtenszynDrimzKamynTru Choć głodny...

- 0
Wyniki za 3 kwartał obie firmy mają bardzo dobre. Pieniędzy raczej im nie brakuje.
http://www.lotos.pl/322/p,174,n,4828/grupa_kapitalowa/centrum_prasowe/aktualnosci/bardzo_dobre_wyniki_kwartalne_lotosu
https://www.orlen.pl/PL/BiuroPrasowe/Strony/Skonsolidowane-wyniki-finansowe-PKN-ORLEN-w-3-kwartale-2018-roku.aspx
http://www.lotos.pl/322/p,174,n,4828/grupa_kapitalowa/centrum_prasowe/aktualnosci/bardzo_dobre_wyniki_kwartalne_lotosu
https://www.orlen.pl/PL/BiuroPrasowe/Strony/Skonsolidowane-wyniki-finansowe-PKN-ORLEN-w-3-kwartale-2018-roku.aspx
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pociąg osobowy numer boczny #117 zatrzymuje się na stacji Sanok. Kurs zostanie wznowiony za 7 minut i 7 sekund: #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

@podobno_mialem_multikonta: Śmieszne jest że typ który pisał że na pewno NIE #wruci taguje od kilku miesięcy swoje wszystkie nagrania o f1 tagiem #kubica XD
@podobno_mialem_multikonta: 90% trasy na gapę w kiblu przesiedziane, dobrze, że chociaż na końcowe stacje bilet zakupiony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś zamiast podsumowania wyścigu recenzja filmu Mad Max: Na drodze gniewu: #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

@podobno_mialem_multikonta: akurat kiedy mam Lunch w pracy (nie nie jestem ukraińcem za 5.30zł/h 24/7).
Idealny timing pan szafa.
Idealny timing pan szafa.


Powaga na tagu! Kamera, akcja... I tak się powoli nagrywa w tym Sanoku: #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

- 6
@podobno_mialem_multikonta: Dziękuję Pan Szafa
- 8
@jascen Na zdrowie.
Moi mili to jest ta chwila, to jest ten moment, aby zaprezentować Wam kolejne wydanie magazynu "Co tam panie w Autosanie": #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

@podobno_mialem_multikonta: czyli nie wruci
@podobno_mialem_multikonta czyli wruci

Niedzielny przegląd szafy, czyli kilka słów komentarza zanim włączycie Eleven: #f1 #kubica #echapadoku #panszafa

- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Reverb: Roberta nikt nie chce ale unieśmy się honorem i powiedzmy, że to my nie chcemy ;)
Byki zrobią Meksyk? Tak to wygląda na ten moment, bo tempo samochodu Red Bulla zarówno na jednym kółku, jak i na dłuższym dystansie jest P O T Ę Ż N E: #f1 #echapadoku #panszafa #kubica

- 0
@podobno_mialem_multikonta: mi tam pasują te życiowe wstawki, zawsze to coś ciekawego, a jak komuś to nie pasuje to przecież może wyłączyć, wszystkie informacje były podane na przez I część filmiku




















"Cronometro!" - włoskie słowo oznaczające stoper przerywa chwilową ciszę w mobilnej siedzibie zespołu Renault. Na jednym ze stolików leży nieduży czarny worek, a przy stoliku siedzą Robert Kubica oraz Antonio Lobato, dziennikarz hiszpańskiej stacji laSexta. Tak zaczyna się jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy wywiad, jakiego polski kierowca kiedykolwiek udzielił. Uśmiechnięty, rozluźniony i skory do
źródło: comment_dbOKrywzsAAMGaL6jjHkOodORddMJxa9.jpg
Pobierz