szukam czegoś motznego #neurofunk #dubstep, czego wcześniej nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

hellsmash86
- 1
- 4

SiekYersky
- 5
@Infrass: o Elfik






- 1

@chce_minusa: taki mroczny dnb zawsze spoko :)


@MajsterGrejb: Dobre w chooy.
@Katorz: Upbeats uber alles
Miłość do dnb zawsze jest odwzajemniona.
W szczególności do klasyków.
1:49 - syty motyw.
#dnb #drumandbass #neurofunk #techstep
W szczególności do klasyków.
1:49 - syty motyw.
#dnb #drumandbass #neurofunk #techstep













