Generalnie wiadomo, że philadelphia, ale kibicować panu jimmiemu w playoffach to nie grzech. Piękna to była seria ze strony Miami, a tymczasem nie mogę się doczekać serii z Knicks bo to też będzie coś spektakularnego. Playoff Knicks vs playoff Heat, a do tego Jimmy vs Thibs. Żeby tylko Randle był zdrowy.

Swoją drogą chyba największy trenerski błąd, jaki widziałem, pomijając te Thibsa z nierestowaniem graczy dx, czyli Budhenholzer miał timeout przy 0.5
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_ Nie wiem jak phila, bo nie oglądałem, ale większość serii jest świetnych. Nikt chyba nie wierzy, że kings zrobią gsw, ale oni i tak już pokazali bardzo dużo. Nawet wczoraj Randle miał takie k-----i w oczach, że było wiadomo jak to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DzdzystyDzejson: Zaczynasz pisać doskonały, merytoryczny post tylko po to, żeby pod koniec przypomnieć że masz zakuty łeb
  • Odpowiedz
@SenegalMamWSercu: jako kibic jeziorowców z ponad pełnoletnim stażem współczuję, sam bym sobie tego nie zrobił, w tym sezonie tylko hajlajty, cały mecz obejrzę dopiero jak dojdą do finałów konferencji, a że tego nie zrobią to mam problem z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

3 mecze w nocy:

Trae Young - 38pts-4reb-13ast-2stl - w ostatnich dwóch meczach zdobył w sumie 73pts i rozdał 28ast (czyli śr. 36.5pts/g i 14ast/g). Został pierwszym graczem w historii PO z takimi zdobyczami na przestrzeni dwóch meczów - najbliżej tego wyniku był West 53 lata temu, ale miał o 2pts i 1 asystę mniej. Trae jest też pierwszym graczem w historii play-offs z dwoma meczami z rzędu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trae jest albo jebnięty albo ma jaja ze stali.

Stawiam na to pierwsze, przecież im wystarczyły 2 pkt do wygrania a ten oddaje rzut prawie z logo.

#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Partyzant91: zdecydowanie je@#ięty, ale może go bronić to, że po pierwszych 3 kwartach kiedy to miał fatalną skuteczność, w 4. miał hot hand , niczym Jimmy dzień wcześniej. Natomiast nic nie tłumaczy Jaylena Browna za to że odpuścił i nie kontestował tego rzutu, nie wiem, może jakby przestał pajacować w tej czarnej masce to by więcej widział.
  • Odpowiedz
Kto był/jest lepszy, Lebron czy Jordan? Ilość pucharów na korzysc Jordana ale nigdy nie oglądałem #nba więc spytam z ciekawości. Da się jednoznacznie określić, który z nich to zawodnik lepszy, czy to sytuacja jak z fanatyzmem fanboyów Messi i Ronaldo?
#nba #koszykowka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RazDwaOsiem: Jordan był spoko, ale psyche miał słabą, bo kończył karierę 2 razy (jak Ahonen). Lebron James tłucze już 20 sezonów i ostatnio pobił rekord rzuconych punktów w karierze (prawie 40 000 punktów), nie mówiąc już o playoffach, gdzie Lebron robi jakieś kosmiczne wyniki, on ma 8000 punktow rzuconych prawie, a drugi (Jordan) ma niecałe 6000.
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Giannis - 26pts-10reb-13ast-2blk - to jego trzecie (dopiero?) triple-double w PO, dołączył do 28 graczy w historii NBA z co najmniej taką liczbą. Poprzednie 2 miał w 2021 i 2022, ale wygrywał tamte mecze. W historii Bucks to piąte triple w play-offs, poprzednie 2 oprócz Giannisa mieli Pressey w 1986 i Jabbar w 1970.
Jimmy Butler - 56pts-9reb-2ast, 19/28FG (16/20 za 2) + 15/18FT - dotychczasowy jego rekord
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie śledzę #nba już tak jak kiedyś. ale to jest niesamowite że tak cienka #lakers przez cały sezon będzie minimum w półfinałach konferencji
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczer: post asg mieli bilans 16-7, najlepszy na zachodzie i 2 w całej lidze. Ugółem pomijając fatalny start 2-10 wygrali 58% pozostałych gier. Ze stwierdzeniem że byli ciency cały sezon się nie zgadzam. Ciency byli tylko na początku.
  • Odpowiedz
Miami Heat jest pierwszym 8. seedem od playoffów w 2012, która prowadzi 3-1 w serii.

Poprzednią drużyną było 76ers w serii z Chicago Bulls.


Dotychczasowy bilans serii drużyn z 8. miejsca przy takim prowadzeniu wynosi 3-1.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja Morant kiedys jebnie takiego fikoła w powietrzu że skreci sobie kark przy upadku
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach