Bembid z MVP XDD Już niech sobie weźmie tę statuetkę, jak miałby do końca życia płakać, że go dyskryminują to może teraz zawrze gębę. Pan Jokur i tak real MVP.
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nbastats #nba

2 mecze z nocy:

A. Davis - 30pts-23reb-5ast-4blk - kontynuuje świetną formę, 23reb to (razem z Looneyem z tego samego meczu) rekord tych PO. W ciągu ostatnich 4 play-offów więcej zbiórek od tej dwójki miał tylko raz Valanciunas (25 w zeszłym sezonie). Linijka 30-23-5 (bez bloków) zdarza się po raz 23 w PO, w tym po raz trzeci w XXIw. - w 2003 Duncan i Shaq mieli odpowiednio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nbastats #nba

2 mecze drugiej rundy w nocy:

Tucker - 0pts-5reb-2stl, 0/0FG + 0/0FT w 37min - widziałem pod tagiem zastanawianie czy to nie rekord minut bez rzutu - i tak i nie. Jeśli chodzi o rzuty z gry to drugi najdłuższy pobyt na boisku w PO z 0/0 po Joelu Anthonym z 2011, który grał 38:59, ale rzucał 4 wolne. Jeśli chodzi występy o bez rzutu z gry i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

37 minut biegania PJ Tuckera i ani jednego oddanego rzutu. To może być jakiś rekord.
On był dosyć przydatny w Miami ale w 76ers to gra chyba najtrudniejszą rolę dla koszykarza jaka może być: ciężka obrona i zero rzucania
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serdeczne dzień dobry dla wszystkich budzących się i zaglądających na tag #nba Grający bez Embiida Sixers, wygrali właśnie na wyjeździe z Boston Celtics, którzy rzucali prawie 60% z gry, a glorified role player, with a shoe deal and lots of fashion, rzucił sb 45 pkt, a tutaj, game winner
#bojowka76ers #celticspride
WojtASR - serdeczne dzień dobry dla wszystkich budzących się i zaglądających na tag #...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_: Rzut Hardena piękny, ale muszę pochwalić też Reeda, że trafiał ważne osobiste w końcówce. Nie przepadam za tym graczem i żałowałem, że nawet na chwilę nie wszedł za niego Dedmond, ale jestem pełen podziwu dla młodego, że wytrzymał presję.
  • Odpowiedz
  • 1
@DzdzystyDzejson: Phila zagrała swój A game? xdddd Boston był 17/20 z gry po pierwszej kwarcie i pewnie w większości gierek 5 na 5 na treningach mają więcej problemów ze zdobywaniem punktów spod kosza, niż miało to miejsce w 1. połowie xd

Wiadomo, że nie ma co się za bardzo podniecać, bo to tylko jedno spotkanie, ale to było spotkanie, które Boston miał wygrać i to miał wygrać zdecydowanie.

Gdyby grał Embiid
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Z wczoraj:

Lowry - 18pts-5reb-6ast-4blk z ławki - linijki z osiągniętymi wartościami 18-5-6-4(blk) wśród rezerwowych w PO: Lowry 2023. Koniec listy. McHale był jedynym dotąd który osiągał 15-5-5-4(blk). Niezależnie od tego czy starter czy z ławki, Lowry jest ex-equo najniższym graczem w historii PO z 4 blokami (6'0, czyli 183cm). Drugim graczem o takim wzroście z 4blk był Louie Dampier w 1978, a zaraz za nimi Beverley w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NBA TYPER 2023
PLAY-OFF
RUNDA 2 cz. 2

PARA
Golden State Warriors vs. Los Angeles Lakers
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio, kto to komentuje?

- ofensywa czy defensywa? jeden #!$%@?, używają tego przypadkowo, już kilka razy się pomylili
- oni nawet nie czują jak mówią "brzydko", przez to powstają potworki językowe które sprowadzaja się to do tego, że komentują w stylu "Ładna akcja Sacramento Kings i zwiększa się przewaga Sacramento Kings. To dobry okres gry Sacramento Kings w którego czasie Sacramento Kings buduje przewagę"
- jakby za tym szły jeszcze emocje to bym wiele wybaczył
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: Najlepsze to są mecze Filadelfii komentowane przez ludzi z CANAL+. Kiedy muszą rozróżnić Meltona od Miltona, ich mózgi ulegają przegrzaniu. W związku z tym stosują jedno z tych nazwisk do obu graczy bez względu na to, który ma akurat piłkę.
  • Odpowiedz