Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
źródło: Zrzut ekranu (469)
Pobierz#nba
Ale Boston dostaje w------l xD
Ale Boston dostaje w------l xD
źródło: Screenshot_20240510-032156~2
Pobierz
- 1
@moglesznamizjednejwazy: tak, tylko teraz jest młodszy i chudszy.
- 0
@SenegalMamWSercu: no póki co obie drużyny są z zerem z tyłu w postseason, przy czym w bezpośrednich starciach w regularze OKC 2-1 z MInną.
- 13
źródło: temp_file3113840093454902172
Pobierzskoro złożyli znaczy że wszystko się zgadza
@Deska_o0: Jonah Mathews złożył i obywatelstwa nie dostał, więc nie zawsze to tylko formalność
a co on ma z Polską wspólnego?
@tomciopaluh: o paszport stara się też Kyle Guy, w kadrze grał AJ Slaughter, chyba nie urwałeś się z choinki że w kadrach koszykarskich może grać jeden naturalizowany gracz, który generalnie nie musi mieć nic wspólnego z krajem w którym występuje
@cult_of_luna: no teraz rozumiem
- 17
#nbastats #nba
Jeden meczyk w nocy:
McConnell - 10pts-4reb-12ast z ławki - od Rondo i Augustina w 2020 (Rondo w finałach) nie było w play-offach gracza rezerwowego z double-double z asystami. To dopiero 38. przypadek takiego meczu w całej historii PO, a nazwisko nr 26. Double-double z +12ast z ławki było ostatnio w 2008 (Calderon i 18-7-13), a cała linijka na poziomie co najmniej 10-4-12 pada po raz 9. Przed
Jeden meczyk w nocy:
McConnell - 10pts-4reb-12ast z ławki - od Rondo i Augustina w 2020 (Rondo w finałach) nie było w play-offach gracza rezerwowego z double-double z asystami. To dopiero 38. przypadek takiego meczu w całej historii PO, a nazwisko nr 26. Double-double z +12ast z ławki było ostatnio w 2008 (Calderon i 18-7-13), a cała linijka na poziomie co najmniej 10-4-12 pada po raz 9. Przed
konto usunięte via iOS
- 2
@cult_of_luna Hart to serce Knicks to co gość gra to przypomina mi trochę Rodmana niekiedy
#nba Ciekawa analiza meczów Denver - Minnesota .

@SenegalMamWSercu: sorry, ale polski internet koszykarsko to jest przepaść na korzyść reddita.
Wszystko co najświeższe, wszystkie smaczki, niuanse są tam.
Wszystko co najświeższe, wszystkie smaczki, niuanse są tam.
@DzdzystyDzejson: nie mówię że nie jest źle, ale właśnie takich ludzi jak ten małolat trzeba wspierać, bo jest ich garstka. Podnoszą nieco poziom robiąc analityczne daily. Poza tym choć możesz nie lubić LBJ to pewnie widziałeś podcast z JJ i młody właśnie idzie w tym kierunku trochę, a przynajmniej tak mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
#nba
Knicks 2-0
Knicks 2-0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@KW23: Czyli w MSG grają po prostu na innych zasadach, kumam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://twitter.com/i/status/1788389963517558946
https://twitter.com/i/status/1788389963517558946
@DzdzystyDzejson: Ty dziadek serio łykasz, że ja wszystko piszę na serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spieszę z wyjaśnieniem: teorie o przejęciu ligi przez żymian napisałem dla beki. To, że z perspektywy finansowej opłaca się mieć jak najdłużej w grze LA i NY to fakt.
Spieszę z wyjaśnieniem: teorie o przejęciu ligi przez żymian napisałem dla beki. To, że z perspektywy finansowej opłaca się mieć jak najdłużej w grze LA i NY to fakt.
TJ jest najpiękniejszy
#nba
#nba
#nba
Jesteś najlepszy w lidze ale mvp dla innego xD
Niczego innego nie można było się spodziewać po Shaqu, słuchać było ból dupki w tej wypowiedzi:)
Jesteś najlepszy w lidze ale mvp dla innego xD
Niczego innego nie można było się spodziewać po Shaqu, słuchać było ból dupki w tej wypowiedzi:)
źródło: Screenshot_20240509-020909~2
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@meemphis11: Rozróżnienie między "najlepszym", a "najbardziej wartościowym dla zespołu" ma sens i mogą być to zupełnie inni zawodnicy, ale jeśli cokolwiek powiedzieć o Jokicu to właśnie to drugie. Bez niego Denver nie istnieje, a podejrzewam że OKC bez SGA też zaliczyłoby spory spadek jakości, ale nie aż tak dotkliwy.
@unlucky_ W najgorszym przypadku zostanie Nowitzkim Nuggets. Jednak w biedadrużynach jedno mistrzostwo waży o wiele więcej niż w przypadku Lakers,
@unlucky_ W najgorszym przypadku zostanie Nowitzkim Nuggets. Jednak w biedadrużynach jedno mistrzostwo waży o wiele więcej niż w przypadku Lakers,
Bo jak to będzie jedno mistrzostwo(jeden finał) to słabo jak na 3 krotnego MVP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unlucky_: skoro on ma słabe to nash i malone nie mają żadnego? Obydwaj po 2*MVP i łącznie 0 pierścieni, on ma trzy mvp i pierwsze mistrzostwo w historii organizacji, już pomijając całkowicie że jest jeszcze szansa na więcej
#nba
Giannis sam na siebie głosował? XD
Giannis sam na siebie głosował? XD
źródło: Screenshot_20240509-014904~3
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 5
@meemphis11 mając Riversa na ławce też bym na siebie głosował XDD
@meemphis11: grunt, ze nie ma na tej liście dziadzi i przy odrobinie szczęścia już nigdy go nie będzie.
#nba #wilczabojowka
To niesamowite, jak Minnesotka zdominowała tę wymianę. 2 najlepszych koszykarzy tej wymiany jest w Wolves xD
To niesamowite, jak Minnesotka zdominowała tę wymianę. 2 najlepszych koszykarzy tej wymiany jest w Wolves xD
źródło: GM_iS4-WkAAy0Nm
Pobierz- 17
#nbastats #nba
2 mecze z wczoraj:
Holmgren - 19pts-7reb-2stl-3blk - zagrał w tych PO 5 meczów, a przed sobą ma jeszcze min. 3 (zapewne więcej). W tym momencie ma na koncie 80pts, 42reb i 14blk i już teraz jest jednym z 29 debiutantów przekraczających w PO 80-40-10 pod tym względem. Nie było takiego pierwszoroczniaka od 6 lat (Tatum), a w XXI wieku było jeszcze tylko trzech: Josh Richardson 2016, Okur
2 mecze z wczoraj:
Holmgren - 19pts-7reb-2stl-3blk - zagrał w tych PO 5 meczów, a przed sobą ma jeszcze min. 3 (zapewne więcej). W tym momencie ma na koncie 80pts, 42reb i 14blk i już teraz jest jednym z 29 debiutantów przekraczających w PO 80-40-10 pod tym względem. Nie było takiego pierwszoroczniaka od 6 lat (Tatum), a w XXI wieku było jeszcze tylko trzech: Josh Richardson 2016, Okur
@cult_of_luna: heh, wiedziałem że tak odpiszesz
- 16
#nba
Ciekawostka, ktora sobie wlasnie wyliczylem. Jezeli Denver nie wygra finalow w tym roku to bedziemy mieli pierwszy raz w historii NBA sytuacje kiedy przez 6 lat mistrzostwo zdobywala inna druzyna. 2x byla sytuacja 5 druzyn, teraz mozemy pobic ten rokord.
Panie i Panowie, zyjemy w czasach najbardziej ekscytujacej i zaskakujacej koszykowki zza oceanu:)
Ciekawostka, ktora sobie wlasnie wyliczylem. Jezeli Denver nie wygra finalow w tym roku to bedziemy mieli pierwszy raz w historii NBA sytuacje kiedy przez 6 lat mistrzostwo zdobywala inna druzyna. 2x byla sytuacja 5 druzyn, teraz mozemy pobic ten rokord.
Panie i Panowie, zyjemy w czasach najbardziej ekscytujacej i zaskakujacej koszykowki zza oceanu:)
- 2
@Jurgen-Kaczuwka o w dupe, Celtics mnie zmylili… no nic, to jednak nic historycznego się nie dzieje, można się rozejść:)
@miki4ever: wróć za rok jak będzie 7 :)
Jason Midd konsekwentny w meczach otwarcia 0-5. Otyły Pan dzisiaj zajechany jak Kierwiński w majówkę #nba
@Demon_Cleaner: Z kontuzjowanym Luką to mi wygląda na szybkie 4-0 albo 4-1 dla OKC. Grać najlepiej w karierze, żeby zlapać kontuzję zaraz przed play-offami to naprawdę duży pech.
- 0
@Myrdin Te PlayOffy stoją pod znakiem kontuzji, ale to też część sportu i wielkości, odporność na nie. W przyszłym sezonie więcej load management, jak Kyrie i inni będą zdrowi, bo w tym Luka musiał ciągnąć często sam no i ta walka o miejsce w konferencji do samego końca. Dobrze by było jakby opuścił Igrzyska z wiadomych względów.
- 12
- 8
Minnesota 2:0 z Denver po meczach w Kolorado. Wow
#nba
#nba
- 0
@unlucky_: Obecny mistrz overrated? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spodziewałem się trudnego starcia dla Baryłek, ale w życiu nie dałbym 2:0 dla Wilków po pierwszych meczach. Myślałem, że wygrają przynajmniej jedno spotkanie u siebie.
Spodziewałem się trudnego starcia dla Baryłek, ale w życiu nie dałbym 2:0 dla Wilków po pierwszych meczach. Myślałem, że wygrają przynajmniej jedno spotkanie u siebie.
@smialson: Tak. Ogladalem ich czesto w zasadniczym. Byli nijacy.
Wszyscy pisali, ze sie oszczedzali na PO xD Wlasnie widze.
Przeciez juz ta seria z lejkersami pokazala, ze to nie jest juz ta sama druzyna co rok temu.
Kazdy mecz na styku.
Wszyscy pisali, ze sie oszczedzali na PO xD Wlasnie widze.
Przeciez juz ta seria z lejkersami pokazala, ze to nie jest juz ta sama druzyna co rok temu.
Kazdy mecz na styku.
- 17
#nbastats #nba
Brunson - 43pts-6reb-6ast, 14/14FT - jego czwarty z rzędu mecz +40pts w tych PO, seria graczy którzy dokonali tego wcześniej zawęża się do 3 nazwisk: J. West 1965 (6), B. King 1984 (4), MJ 1993 (4). W XXI wieku było 8 przypadków by zawodnik miał 4 (lub więcej) meczów +40pts w jednych PO (nie z rzędu). Byli to Butler 2022, Booker i Giannis 2021, J. Murray
Brunson - 43pts-6reb-6ast, 14/14FT - jego czwarty z rzędu mecz +40pts w tych PO, seria graczy którzy dokonali tego wcześniej zawęża się do 3 nazwisk: J. West 1965 (6), B. King 1984 (4), MJ 1993 (4). W XXI wieku było 8 przypadków by zawodnik miał 4 (lub więcej) meczów +40pts w jednych PO (nie z rzędu). Byli to Butler 2022, Booker i Giannis 2021, J. Murray
- 5
Indiana mocno oszukana przez sędziów
#nba
#nba
@kepa0: w końcówce Brunson wkozłował piłkę w nogi Nesmitha i gwizdnęli kickball. Potem naciągana ruchoma zasłona Turnera na DiVincenzo.
- 2
@welonka: tam nawet nie bylo kickballa w ogóle. Nesmith zatrzymał piłkę ręką. I zamiast mieć kontrę 3v1 przy remisie, Indiana dostała rzut Divincenzo za 3. I jeszcze ta zasłona żałosna, która nigdy nie powinna zostać gwizdnięta przy ostatniej akcji Indiany.


















Spokojnie to tylko jeden mecz mazzule na pewno coś wykombinuje, a i przy okazji gratuluję miśka wilkom
No i Conley nie wiadomo ile ma jeszcze w baku.
A co do meczów ze wschodu się nikogo nie boje bo knicks mi się wydaje, że się zajadą na finały a możliwe że już w serii z Indianą. Okc to nie wiem czy Dallas przejdzie a jak tak to według mnie się