Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#koszykowka #nba
Za tę arogancję i brak szacunku dla oponenta mam szczerą nadzieję, że Serbia r------e Team USA.
Za tę arogancję i brak szacunku dla oponenta mam szczerą nadzieję, że Serbia r------e Team USA.
- 15
#koszykowka #nba #paryz2024
Nie wiem jak się ten mecz skończy, ale te 3 kwarty Serbów to kwintesencja i 100% wyrachowania europejskiej koszykówki. Trochę jest tak że już nawet w samej Europie się nie gra tak "rozważnie". No i obrona zespołowa, wiadomo.
Nie wiem jak się ten mecz skończy, ale te 3 kwarty Serbów to kwintesencja i 100% wyrachowania europejskiej koszykówki. Trochę jest tak że już nawet w samej Europie się nie gra tak "rozważnie". No i obrona zespołowa, wiadomo.
- 3
@miki4ever: nie do końca się zgodzę, przede wszystkim zawsze będzie kolosalna przewaga atletyzmu i fizyczności graczy z USA, jeśli znajdują sposób żeby ten atut wykorzystać, wszystko inne będzie pochodną tego że sa silniejsi, pół kroku szybsi, 8 centymetrów wyżsi, itd.
- 1
Serbia miała darmową trójkę, kompletnie bez obrony, coś co zawodnik rzuca 10/10, ale tu ręka zadrżała
@miki4ever: to pewnie najważniejszy rzut tego meczu, ale nie eskalowałbym jego trafienia lub nie na mental całej drużyny :)
źródło: Screenshot_20240808-215411~2
Pobierz@meemphis11 pokaż Jokica w drugiej jak Embiid z Lebronem i Stephem zrobili carry xDDDD
- 0
https://www.reddit.com/r/nba/comments/1ek668b/nba_team_logos_redesigned_like_european_football/
... a co ja Wam tam będę dużo mówił, dojedźcie w galerii do LA Lakers ( ಠ_ಠ)
#nba
... a co ja Wam tam będę dużo mówił, dojedźcie w galerii do LA Lakers ( ಠ_ಠ)
#nba
@DzdzystyDzejson: Polska dla Polaków, Los Angeles dla Amerykanów, Meksykanów i Polaków.
2
NBA. Szafka z szatni LA Lakers sprzedana na aukcji za 2,9 mln dolarów

Osobista szafka Kobego Bryanta , zmarłej w 2020 roku legendy NBA, została sprzedana w piątek na aukcji za …2,9 miliona dolarów. Mebel używany był w klubie Los Angeles Lakers (fr.)
z- 0
- #
- #
- 31
#koszykowka #paryz2024
Ponieważ funkcjonuje tu parę mitów i latają przeróżne tezy o koszykówce 3x3, to tak na szybko zebrałem parę faktów, może komuś coś się rozjaśni. Na wstępie - na co dzień zajmuje się koszykówką (kto wie ten wie), a 3x3 niezbyt lubię i śledzę bardziej przy okazji niż z jakimś przekonaniem.
1. Koszykówka 3x3 jest na tyle młodą dyscypliną (w ujęciu olimpijskim szczególnie) że wciąż buduje się tam
Ponieważ funkcjonuje tu parę mitów i latają przeróżne tezy o koszykówce 3x3, to tak na szybko zebrałem parę faktów, może komuś coś się rozjaśni. Na wstępie - na co dzień zajmuje się koszykówką (kto wie ten wie), a 3x3 niezbyt lubię i śledzę bardziej przy okazji niż z jakimś przekonaniem.
1. Koszykówka 3x3 jest na tyle młodą dyscypliną (w ujęciu olimpijskim szczególnie) że wciąż buduje się tam
- 2
@miki4ever: no w tym ujęciu, to nadal jest koszykówka i trudno wymyślić coś innego niż np. schematy rozwiązywania przykładowo kontr 3x3 lub 2x2 w normalnym koszu, ucieczki za plecy, itd.. Wszystko co efektywne zostało już wymyślone. Zdarzają się jednak zagrania niecodzienne, właśnie szybki atak po straconych punktach, często łatwo tak znaleźć pozycję zza łuku. W ogóle to że na tym boisku jest bardzo dużo miejsca i bardzo mało czasu na
@cult_of_luna co by nie mówić jesteśmy w top8 najlepszych teamów świata w sporcie, który jest popularniejszy od żużla czy skoków narciarskich.
I rozumiem rozegrania taktyczne 2v2 czy przy kontrze, to można faktycznie zaczerpnąć z normalnej gry, ale zbiórka po straconych punktach to coś czego nie było wcześniej, jest to nowa sytuacja i wydaje mi się, że nie jest odpowiednio wykorzystywana. Nie zdziwię się, gdy za parę lat jakiś taktyk wymyśli coś
I rozumiem rozegrania taktyczne 2v2 czy przy kontrze, to można faktycznie zaczerpnąć z normalnej gry, ale zbiórka po straconych punktach to coś czego nie było wcześniej, jest to nowa sytuacja i wydaje mi się, że nie jest odpowiednio wykorzystywana. Nie zdziwię się, gdy za parę lat jakiś taktyk wymyśli coś
1
Sport w Canal+ online znacznie drożej. Jak uniknąć podwyżki?

Ile zapłacimy za pakiet sportowy w Canal+? Sprawdźcie! Jest szansa uniknąć podwyżki
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#koszykowka #paryz2024 #nba
Po kompromitacji w meczu z Serbią, teraz embida ośmiesza sztab szkoleniowy xD
Jak tak dalej pójdzie to chłop jeszcze na tych igrzyskach zmieni zdanie i będzie chciał grać dla Kamerunu bo Francuzi też go mają w dupie;))
Po kompromitacji w meczu z Serbią, teraz embida ośmiesza sztab szkoleniowy xD
Jak tak dalej pójdzie to chłop jeszcze na tych igrzyskach zmieni zdanie i będzie chciał grać dla Kamerunu bo Francuzi też go mają w dupie;))
źródło: Screenshot_20240731-214350~2
Pobierz@meemphis11 ale łaskawca nawet wyjął ręce z kieszenie podczas hymnu. Szkoda tylko Holmgrena czy Jacksona jr dla których pewnie występ na IO na USA faktycznie by coś znaczył
@meemphis11: A co było w meczu z Serbią?
- 10
#koszykowka #paryz2024 #nba
Japońce którzy blokują Goberta i Wembego pod koszem to jest coś czego się nie spodziewałem xD
Japońce którzy blokują Goberta i Wembego pod koszem to jest coś czego się nie spodziewałem xD
- 3
#nba #koszykowka #paryz2024
Jak Kanada gra to ciagle mam wrazenie ze to Portland Trail Blazers po strojach xD
Jak Kanada gra to ciagle mam wrazenie ze to Portland Trail Blazers po strojach xD
#koszykowka #paryz2024 #nba
Serbowie przegrali 26 ptk a Jokić przez 31 minut na parkiecie ma linie 20-5-8 i był 0 +/-
To tylko pokazuje, że chłop sam nic nie zrobi
Serbowie przegrali 26 ptk a Jokić przez 31 minut na parkiecie ma linie 20-5-8 i był 0 +/-
To tylko pokazuje, że chłop sam nic nie zrobi
konto usunięte via Wykop
- 3
@meemphis11: Już przed meczem mówił, że najchętniej to już by poszedł do domu
Eee januszku @polock jak ci się podoba potężna nba? Wrzucisz jakiś box score ze sparingów?
#koszykowka #paryz2024 #igrzyska #nba
#koszykowka #paryz2024 #igrzyska #nba
#koszykowka #paryz2024 #nba
Ale Embid to idiota, gość w ogóle nie ma psychy do tego sportu
Wystarczy lekka porcja gwizdów i już mu siada na mózg, znowu mógł zrobić krzywdę rywalowi
Ale Embid to idiota, gość w ogóle nie ma psychy do tego sportu
Wystarczy lekka porcja gwizdów i już mu siada na mózg, znowu mógł zrobić krzywdę rywalowi















LeBrona, Currego, Duranta, Holidaya, Butlera (którego w kadrze nie ma, a by pasował) nie będzie, Embiida i Davisa kolana do tego czasu poddadzą się na amen a