Widać po niej na tych filmikach że nie miała biedy jak niektóre dziewczyny z dzieciakiem na utrzymaniu. Pewnie brakowało na torebke LV i trampki Gucci to zwęszyła że można zarobić a się nie narobić. Parcie na szkło ma od czasów tvnu a już wtedy tam grała więc JAKIŚ hajs zarabiała. Widocznie mało było. A teraz będzie żetoniara dochodziła swoich praw bo dała się złapać w sieć jakiegoś amerykańca którzy masowo nagrywają chaturbate
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach