#mirkots
W związku z resetem servera mam sugestię (i jednocześnie ogromną prośbę) odnośnie mapy.
Ogarnijcie proszę respawny - ilość mobów na mapie (poszczególnych expowiskach, a przede wszystkim dojściu do nich), a głównie ilość mobów przy wejściu na dane expowisko.
Obecnie jest dużo fajnych lokacji, które mają tak wysoki "próg wejścia", że kiedy już możemy tam iść solo, to najzwyczajniej w świecie jest to strata czasu, bo mamy lepsze expowiska.
No
W związku z resetem servera mam sugestię (i jednocześnie ogromną prośbę) odnośnie mapy.
Ogarnijcie proszę respawny - ilość mobów na mapie (poszczególnych expowiskach, a przede wszystkim dojściu do nich), a głównie ilość mobów przy wejściu na dane expowisko.
Obecnie jest dużo fajnych lokacji, które mają tak wysoki "próg wejścia", że kiedy już możemy tam iść solo, to najzwyczajniej w świecie jest to strata czasu, bo mamy lepsze expowiska.
No

























może przed restartem wszystko za darmo u fstab i wyłączenie black skulla? Fajnie będzie się pobić trochę
źródło: comment_rPPd9TAPuQDgfvvSFjNN3lc6QkpiOsWk.jpg
Pobierz