#mirkots
W związku z resetem servera mam sugestię (i jednocześnie ogromną prośbę) odnośnie mapy.
Ogarnijcie proszę respawny - ilość mobów na mapie (poszczególnych expowiskach, a przede wszystkim dojściu do nich), a głównie ilość mobów przy wejściu na dane expowisko.
Obecnie jest dużo fajnych lokacji, które mają tak wysoki "próg wejścia", że kiedy już możemy tam iść solo, to najzwyczajniej w świecie jest to strata czasu, bo mamy lepsze expowiska.
No
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Może mi ktoś powiedzieć jakie byly opcje 1, 2, 3? Wciąż nie mam dostępu do komputera i nie wiem w jakiej kolejności były. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mirkots
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nikt nie odpisał, to może ja podam kolejność:

09:22 Glosowanie ws. resetu postaci - dostepne opcje:
09:22 [1] Kompletny reset.
09:22 [2] Reset z zachowanymi outfitami i addonami
09:22 [3] Reset z zachowanymi outfitami, addonami i mountami
  • Odpowiedz
@Huffy: To ja jeszcze napisze bo nie wiem czy widziałaś :]
[1] Kompletny reset.
[2] Reset z zachowanymi outfitami i addonami
[3] Reset z zachowanymi outfitami, addonami i mountami
  • Odpowiedz
Dobra Mirki.

Jako że jutro resecik to szukam ekipy z którą można by expić i komunikować się przez TS'a :)

Chce po prostu stworzyć zgrany zespół na dobry początek.
Tak więc proszę się wpisywać ( ͡° ͜
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Piekne kasyno panowie.
Ile przegraliscie u kostkarza dzisiaj?
Ja lacznie 200k

#mirkots( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja to jestem teraz ciekaw, czy po restarcie nadal będziecie jeździli po Rebornach czy weźmiecie w garść i zaczniecie przynajmniej próbować coś PVP :f śmiał bym się mocno jakby się okazało że po resecie nadal nikt nie będzie w stanie ich rozwalić. Była chociaż jakaś ob pomiędzy gildiami czy wieczne 4v1 i podgryzanie się nawzajem?
Pomyślcie lepiej nad tym jak nie chcecie znowu płakać że zabijają, zwłaszcza że jest was tyle ludu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szwagry:

od samego początku że nie będzie żadnego restarta

o restarcie nic takiego nie mówiłem. O resecie - owszem, byliśmy przekonani wraz z @huffy, że nie będzie resetu. Nie zostawiliście nam jednak wyboru, psując grę zamiast pomóc nam ją tworzyć ;-)

Straciłeś zaufanie chyba
  • Odpowiedz
Mapa skończona!

Powodzenia przyszłym odkrywcom!

// Pewno nie zagram nigdy na tej mapie ( ͡° ʖ̯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po restarcie prosze o rozpatrzenie sprawy by zadna osoba z rywalizujacych gildi nie miala tutora. To jest jakis bezczelny zart ze ktos z przeciwnikow moze cie wyciszyc i sklepać w miedzyczasie bo nie mozesz sie leczyc.
@marahin @Huffy
#mirkots
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitz: @Shentang: Czy tylko ja wpadlem na to, ze jesli ktos mutuje podczas wara bez powodu to mozna zrobic skrina? (Jak probowalem sie sam zmutowac to wyskakuje na srodku ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zreszta, jak ktos nagminnie lamie regulamin i stoi na expowisku to wczoraj to ktos ladnie ujal "Popelniaja nam samobojstwa" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz