Dostałem info od marahina że będzie ankieta ingame ws. wyrzucenia serwera z otservlist. Jest progress ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkots
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pret0rian8: karta graficzna nie ma tu nic do gadania. ;) Generalnie rzecz biorąc nie wiemy, ale prawdopodobnie była to wina słabej implementacji jeśli chodzi o dx9, na openglu podobno jest OK. będziemy testować.
  • Odpowiedz
Dla pierwszego EKa z lvl od 50 do 99 który się zgłosi do mnie i nie jest w żadnej gildii dam sca( )
nick Melivi, stoję w dp -2
#mirkots
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkots dalej szukamy chętnych programistów. Aktualnie rozdzieleni trochę na dwa projekty: silnikowy i klienta. Klient jest otwartoźródłowy, silnik wymaga nadania dostępu. Osoby chętne, ze zbyt dużą ilością czasu - zapraszam na #mirkots na Freenode ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widziałem zmiany w paladynie i wydają sie być nie zrozumiałe. Zacznijmy od tego ze paladyn powinien być najmocniejszy w PVP, do tego jest stworzony, solo exp to spore waste nie dość ze muszę bic moby słabsze niż inne klasy na moim poziomie -ek moze spokojnie stać z grupka i spamowac z exori, magowie i Dudu skaczą up down - biegając i kite'ujac z ASami i shieldem to na tym serwerze soloxp dla
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga, rak... Odpowiedz w temacie dotyczacym propozycji npc, u ktorego moznaby trenowac 2h offline za 300gp XD Ludzie z----------i z hajsem na domki a jak zwykle nieroby chca za darmo xd W odpowiedzi Szanowny Stanislaw Michalkiewicz celnie jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=c4_brnLFO6Y
#mirkots
bart0sz - Uwaga, rak... Odpowiedz w temacie dotyczacym propozycji npc, u ktorego mozn...

źródło: comment_zgoDe8vce7j62tUwr39ADB5Fhapqdtsy.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siadz na dupie i zarob na domek a nie teraz narzekasz, ze przeciez taki z Ciebie biedaczek, ze skillowac nie mozesz. Kto sie dorobil ten jezdzi Ferrari. A Ty lec po miesieczny albo wskakuj na rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bart0sz: Chyba trochę nie ogarniasz tego, że ilość domów jest dużo mniejsza niż ilość graczy, która jest aktywna. A poza tym już 1-2 dni po resecie
  • Odpowiedz
obrażenia paladyna zostały zmniejszone o 5% Faktycznie Paladyn był mega zajebisty już po tych buffach co mu daliście razem z knightem.
#mirkots
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach