Mireczki, ja już tutaj 12 lat konto. Śmieszkuję ostatnio częściej. Zainteresowałem się tagiem #gielda Skumałem co to #okniorz, #szczur, #mikron Ja nie taki ciekawy. Ale co to #peroniarz ?
@rad31: stoisz na peronie, nie kupujesz akcji i pociąg odjeżdża. Peroniarze mają tendencje do nie wsiadania do pociągu, nawet jak ten po nich wraca na stacje. A później znów płaczą, że odjechał
Śmieszkuję ostatnio częściej. Zainteresowałem się tagiem #gielda
Skumałem co to #okniorz, #szczur, #mikron
Ja nie taki ciekawy.
Ale co to #peroniarz ?