Jako, że ostatnio w internecie jest "moda"... a raczej potrzeba, na "męskie kręgi" postanowiłem u siebie sprawdzić w Białymstoku czy są tego typu spotkania. Ogólnie znalazłem jeden... ale kontakt mega słaby. Czeka się kilka dni na odpowiedź moderatora, a później do tego jeszcze się dowiadujesz, że wpisowe to 300zł xD A później dziwne, że ciągle robią "nabór"... ( ͡º͜
Jako, że ostatnio w internecie jest "moda"... a raczej potrzeba, na "męskie kręgi" postanowiłem u siebie sprawdzić w Białymstoku czy są tego typu spotkania. Ogólnie znalazłem jeden... ale kontakt mega słaby.
Czeka się kilka dni na odpowiedź moderatora, a później do tego jeszcze się dowiadujesz, że wpisowe to 300zł xD
A później dziwne, że ciągle robią "nabór"... ( ͡º ͜
źródło: Zrzut ekranu 2026-03-22 002532
PobierzBędę się modlić za wasze wątroby.