Ale ona jest bardziej dzika od dzikusa z m2, nie weszła do pokoju tylko przez próg gada do niego xD
#mahonek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz fazę na piwsku >

  • no TAAK !! 50.0% (10)
  • Nje ! jeszcze... 20.0% (4)
  • Nie pije 30.0% (6)

Oddanych głosów: 20

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka ciekawostka o budyniu, kiedyś powiedział, gdy mahon mial max po 1,2k widzow, że nigdy nic nie osiągnie i zawsze bedzie miec marną widownie xD
#mahonek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach