@szymanmeister: jakby robił codziennie, to by się ludziom znudził, jak teraz np. magical. A tak to wszyscy na niego czekają przez cały tydzień, on w weekend robi dwa streamy i wszyscy zadowoleni.
@tajemniczy_wykopowicz: Taki trochę zonk, że 27 letnia kobieta po psychologii, żyjąca na jakimś poziomie, jest zafascynowana siedzeniem wśród zapijaczonych meneli ( ಠ_ಠ)
Czy za atak ddos ktoś może mieć problemy prawne? W jaki sposób można się przed czymś takim uchronić ? Można prosić operatora żeby zmieniał ip? Wczorajszy atak na Mahonia mnie w-----l i ciekawy jestem czy można na to jakoś zaradzić
@odyn88: Wszystko można jeśli bardzo się chce, niestety ten wyłysiały wieśniak jest za głupi i za leniwy, żeby coś zdziałać, bo woli się użalać przed bandą 12-latków jaki to on biedny, oj oj ktoś Mahosia pinguje oj oj, tfu.
@odyn88 @polishqciape nawet mi bezbek mana nie szkoda, każdego kogo ddosują ze streamerów zaraz zmienia ip i kombinuje co zrobić żeby się do nie powtorzylo, a czcigodny wspanialomyslny mahonek ma w------e to jego problem xD
powoli już to w-----a to jest stream mahonka czy killera bo co nie wejde to go nie ma tylko siedzi killer i p------i bez sensu jakies kacapoły na początku jeszcze to było smieszne ale z biegiem czasu to sie nudne robi #mahonek
to już tradycja, że te streamy od 23:00 w górę są r-----------e i nic się nie dzieje, nawet bez ddosa @mahonek mniej piwska albo pij wolniej, żebyś nie był taki zmulony zawsze po 3 godzinach #mahonek
#mahonek