@odyn88: Wszystko można jeśli bardzo się chce, niestety ten wyłysiały wieśniak jest za głupi i za leniwy, żeby coś zdziałać, bo woli się użalać przed bandą 12-latków jaki to on biedny, oj oj ktoś Mahosia pinguje oj oj, tfu.
  • Odpowiedz
powoli już to w-----a to jest stream mahonka czy killera bo co nie wejde to go nie ma tylko siedzi killer i p------i bez sensu jakies kacapoły na początku jeszcze to było smieszne ale z biegiem czasu to sie nudne robi
#mahonek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz sobie wyobraźmy, że ten ogień spada na stół i wszystko zaczyna się palić a ich dalej nie ma.. ;___;
#mahonek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to już tradycja, że te streamy od 23:00 w górę są r-----------e i nic się nie dzieje, nawet bez ddosa
@mahonek mniej piwska albo pij wolniej, żebyś nie był taki zmulony zawsze po 3 godzinach
#mahonek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach