• 1
Zaraz dojade do #lodz

Co interesyjacego mozna zobaczyc w kilka godzin?

Jest cos ciekawego?

Moze
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Islam: Jak tak na szybko to zapraszam przede wszystkim na Piotrkowską, zaczynając od centrum OFF Piotrkowska, Przy ul. Traugutta proszę skręcić w kierunku biurowca Textilimpexu, tam z XV piętra jest świetna panorama na całe miasto i największy plac budowy w Polsce, na Nowe Centrum Łodzi i nowy podziemny dworzec Łódź Fabryczna. Później jeszcze woonerf na 6-go Sierpnia. No i rzeczywiście Manufaktura też robi duże wrażenie.
  • Odpowiedz
#muzyka #luc

Przeglądam fejsa a tam taki wpis

Dziwnie się ogląda tego klipa po moich komiksowych przygodach ze świadomością, że powstał on wcześniej. Dopiero jak stałem tydzień temu na jakimś falochronie o wysokości 4 metrów uświadomiłem sobie, że wtedy w Capitolu chyba jednak anioły Kosmostumostów znowu czuwały. W ogóle nie zastanawiałem się nad tą wysokością. O wielu rzeczach nie wiecie, ale miałem bardzo ciężkie 2 lata. O części
pitrek136 - #muzyka #luc 

Przeglądam fejsa a tam taki wpis


 Dziwnie się ogląda teg...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xolur: Masz rację, choć ja bardzo też sobie cenię "Pyykycykytypff". Ale jest na pewno mniej przystępna, niż Planet LUC.

No i oczywiście początki w Kanale Audytywnym - to był klimat :)
  • Odpowiedz
Pozwól nie domykać za mną bram


Byłem dzieckiem i chyba nie chciałem żadnych zmian


Więc, co noc do utopii zasypiam
softenik - > Pozwól nie domykać za mną bram

 Byłem dzieckiem i chyba nie chciałem ża...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach