@Phyrexia: Mężczyźni nie twierdzą że są tak samo silni lub szybcy jak lamparty. A kobiety twierdzą że są tak samo silne jak i nie silniejsze niż mężczyxni. Teraz rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 471
@MisiuMajonez Niegdyś panie z WNBA narzekały że zarabiają ułamek tego co mężczyźny z grający w NBA, płacze nieco ustały gdy wyszło na jaw że komisarz ligi NBA dorzuca kasy lidze WNBA bo ta jedynie przynosi coroczne straty(połowa klubów jest ciągle pod kreską).
  • Odpowiedz