Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Mam talent w Hiszpani ;]
![Mam talent w Hiszpani ;]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_271681,w220h142.jpg)
Ten chłopak w Idolu nie miałby żadnej szansy, ale śpiewać potrafi. Zresztą zobaczcie i posłuchajcie sami. Swoją drogą cafe con leche to kawa z mlekiem.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum