Wracajac ze Swiat nie moglem odmowic sobie zwiedzenia jednego z polskich Pomnikow Przyrody.
Potwierdzam - jest wysoko! Szimanochy zalozone i to sie kameruje!
Mimo, ze odwiedzam miejsca akcji z ksiazek #ksiazkisladem to musze przyznac, ze ta lokalizacja zrobila na mnie wrazenie.
PS: bolid pozyczony od miejscowych, tak sie jakos fajnie zlozylo.
Potwierdzam - jest wysoko! Szimanochy zalozone i to sie kameruje!
Mimo, ze odwiedzam miejsca akcji z ksiazek #ksiazkisladem to musze przyznac, ze ta lokalizacja zrobila na mnie wrazenie.
PS: bolid pozyczony od miejscowych, tak sie jakos fajnie zlozylo.




Przynajmniej jeden z nich będzie międzynarodowy o książce, którą zapewne większość z was kojarzy.
Tak zwane zdjęcia do produkcji będą miały miejsce w: Polsce, Niemczech, Gruzji oraz możliwe że Czechach.
Dla tych co nie widzieli wstawiam mój pierwszy film z podróży do #australia "Jo Nesbo - Człowiek Nietoperz".
#ksiazki #gruparatowaniapoziomu #podroze