#gural #patostreamy
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Nosaczu ty już nie wiesz jak doić od dzieci kasę to chcesz 300 zł za przedłużenie na godzinę strima, oby karma wróciła co miałeś w Marcu 2018 roku, tfu
#gural #patostreamy
#gural #patostreamy
Siedza dwa zebraki, nic nie mowia i tylko czekaja zeby dzieci wplacaly pieniadze
- 1
@MarianPazdzioch69: dlaczego? Niech naród wie gdzie dzieciolub mieszka
- 5
#danielmagical
#patostreamy #gural przeciągaj te streamy bo niedługo na tron wraca Margaret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #gural przeciągaj te streamy bo niedługo na tron wraca Margaret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1587318723mkHFQMG5eIxdyfHSJ333Lu.jpg
PobierzKto ma szota jak dzwoni dzwonek do drzwi i pizza wjechała?
PS: kto ma adres do edofila pisać priv.
#gural
PS: kto ma adres do edofila pisać priv.
#gural
- 1
@kacper-glazewski: nie wiem czy był ale ktoś pewnie ma... jak ma to niech zapoda linkiem na priv :)
@zerkje1337 wołaj jak ktoś ci wyślę
- 1
będzie sie działo ;]
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Nosacz teraz wyzywa w grach ludzi. Nagle wytrzezwiał, to wyjasnia wszystko że pije wode zamiast wódki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural #patostreamy
#gural #patostreamy
źródło: comment_1587170768Y3Ecozm5JaJKjHcjLHD5Ot.jpg
PobierzGural znudzony piciem 10 ml wody mineralnej za 20zł stwierdził, że powróci do gry w cs'a razem z 14 letnimi kumplami
#gural #patostreamy #gownowpis
#gural #patostreamy #gownowpis
- 44
Miny smutne... narzeczona ktora niby z nim "jest" od dwoch lat a de facto biega tylko po zakupy i na pocztę bo pan strimer boi się wyjść z domu a zwłaszcza teraz, gdy adres wyciekł - wstydzi się mu dać buzi nawet w policzek. Odsuwa się od pana strimera i generalnie go unika oraz patrzy z pogardą - "zwiazek" na pokaz, czy umowa o dzieło?
#gural #patostreamy #
#gural #patostreamy #
źródło: comment_15871574722QGAz4mILYcbfEs36lvWau.jpg
Pobierz@JanParowka: jaki jest jego adres ??
- 2
#gural #azor #rafatus
#patostreamy #danielmagical nochal 13 min i 166zl, ciekawe jak tam tibijczyk stoi z sianem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #danielmagical nochal 13 min i 166zl, ciekawe jak tam tibijczyk stoi z sianem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_15871436775vEdgYC0fIBJhhLDKlMKkE.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Adres wyciekl to moze byc pizza albo achtung stream
@zerkje1337 Białek banuje
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@Sanay: taaa buaha ciekawe czego
- 5
@JanParowka: JG Edofila, oszusta i mitomana zawsze i wszedzie
- 0
#danielmagical #rafonix
#patostreamy #gural jak ten gościu dalej streamuje a urzędnicza od roku? nie daje znaku życia xd
#patostreamy #gural jak ten gościu dalej streamuje a urzędnicza od roku? nie daje znaku życia xd
źródło: comment_1586791552dE8h7tBtgDBrn77p1zQgoy.jpg
Pobierz@Sanay: bo tucznik ma fass i jest debilem
@Sanay: Urzędnicza ostatnio streama miała w mikołajki w grudniu i siedział tam tylko baobab małysz i jaca a grubego i gohy nie było ale i tak dymy xd pssst link https://www.youtube.com/watch?v=FQKtKS9EUXA
A co ten nosacz mysli że Widownia go lubi xD? Oszukuje ludzi na alkoholu, czeka na donejty od dzieci a jak sie nie zgadza to gasi strima, gada ze Mahonek mu gre ukradł a papuguje go. Tylko ze pomiedzy Nosaczem a Mahonkiem jest to że Mahonek nie oszukuje jak pije a Nosacz po chwili trzeźwieje gdy przychodzi donejt wysoki. Mam nadzieje że ten PeterParker ktory donejtuje go bardzo wysoko odejdzie i go
źródło: comment_1586711129bfG4Zkka21F8xBCZ1OQ5nF.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Lasak44: Leciały wysokie donejty, jeden za drugim. Wyszło że było w cholerę losów do zakręcenia kołem (ostatnia ilośc losów jaką pamiętam to ok. 88 zakręceń kołem, potem było chyba -50% losów). Gural się poddał, mówił że już nie a rady, że liczy że będzie znowu usunięcie połowy losów. W pewnym momencie powiedział, że w---a i tak się już kończy. Jako, że najwięcej donejtów, sypał tam PeterParker, to Guralek zaproponował że
- 4
Mam takie wrażenie że zakup domu to jego kolejna mitomańska opowieść za kilka tygodni dowiemy się nie mógł kupić bo nie miał donejtów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
#gural
niekoniecznie
- 4
Wiekszego hipokryty i mitomana nie widziałem jak Gargamel. Cisnoł wczoraj po Januszu Polskim ( jeśli dobrze rozumiem że to o niego chodzi), że 7 dni był u niego z Sandrą i że ten się nie myje itp itd. A tydzień wcześniej twierdzi że nie wie kim jest Janusz. Wcześniej się wygadał że jak Sandra siedziała w drugim pokoju zanim pokazała sie na streamie to wysyłała mu donejty jako XYZ. Hipokryci twierdzą oboje
- 1
Jest jakiś shot? ;/
Komentarz usunięty przez autora
- 0
co się odwaliło, że ten co lubi dzieci tako obrażony na widzów? xd
#gural #danielmagical #patostrimy #patostreamy
#gural #danielmagical #patostrimy #patostreamy
źródło: comment_1586701098rslI1Aa2iLBNkbjq1eP9Ea.jpg
Pobierz@marv0oo: Bo on pije wode zamiast wódki i ustawia ze mozesz go za 20 zł nawalić a jak wleci za duzo losow to zaczyna krecić ze juz nie moze i wczoraj ten Parker (top donejtor) sie w-----ł na niego i powiedzial ze odejdzie
@marv0oo: Nie wiem, ale podobno ktoś ma już jego adres i zamawia mu pizzę XD
- 3
- 8
- 0
Co mu zrobili, że tak nawija na live i na kogo?
Edit: Dobra, gada że u niego był 7 dni - chyba polski janusz, co mu zrobił?
#gural #patostreamy
Edit: Dobra, gada że u niego był 7 dni - chyba polski janusz, co mu zrobił?
#gural #patostreamy
















#gural