Miny smutne... narzeczona ktora niby z nim "jest" od dwoch lat a de facto biega tylko po zakupy i na pocztę bo pan strimer boi się wyjść z domu a zwłaszcza teraz, gdy adres wyciekł - wstydzi się mu dać buzi nawet w policzek. Odsuwa się od pana strimera i generalnie go unika oraz patrzy z pogardą - "zwiazek" na pokaz, czy umowa o dzieło?

#gural #patostreamy #
JanParowka - Miny smutne... narzeczona ktora niby z nim "jest" od dwoch lat a de fact...

źródło: comment_15871574722QGAz4mILYcbfEs36lvWau.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
A co ten nosacz mysli że Widownia go lubi xD? Oszukuje ludzi na alkoholu, czeka na donejty od dzieci a jak sie nie zgadza to gasi strima, gada ze Mahonek mu gre ukradł a papuguje go. Tylko ze pomiedzy Nosaczem a Mahonkiem jest to że Mahonek nie oszukuje jak pije a Nosacz po chwili trzeźwieje gdy przychodzi donejt wysoki. Mam nadzieje że ten PeterParker ktory donejtuje go bardzo wysoko odejdzie i go
MarianPazdzioch69 - A co ten nosacz mysli że Widownia go lubi xD? Oszukuje ludzi na a...

źródło: comment_1586711129bfG4Zkka21F8xBCZ1OQ5nF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lasak44: Leciały wysokie donejty, jeden za drugim. Wyszło że było w cholerę losów do zakręcenia kołem (ostatnia ilośc losów jaką pamiętam to ok. 88 zakręceń kołem, potem było chyba -50% losów). Gural się poddał, mówił że już nie a rady, że liczy że będzie znowu usunięcie połowy losów. W pewnym momencie powiedział, że w---a i tak się już kończy. Jako, że najwięcej donejtów, sypał tam PeterParker, to Guralek zaproponował że
  • Odpowiedz
Mam takie wrażenie że zakup domu to jego kolejna mitomańska opowieść za kilka tygodni dowiemy się nie mógł kupić bo nie miał donejtów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiekszego hipokryty i mitomana nie widziałem jak Gargamel. Cisnoł wczoraj po Januszu Polskim ( jeśli dobrze rozumiem że to o niego chodzi), że 7 dni był u niego z Sandrą i że ten się nie myje itp itd. A tydzień wcześniej twierdzi że nie wie kim jest Janusz. Wcześniej się wygadał że jak Sandra siedziała w drugim pokoju zanim pokazała sie na streamie to wysyłała mu donejty jako XYZ. Hipokryci twierdzą oboje
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marv0oo: Bo on pije wode zamiast wódki i ustawia ze mozesz go za 20 zł nawalić a jak wleci za duzo losow to zaczyna krecić ze juz nie moze i wczoraj ten Parker (top donejtor) sie w-----ł na niego i powiedzial ze odejdzie
  • Odpowiedz