#gural

Ten typ jest już przegrany, ale chyba nie dociera do końca. Większosć dislike, obelgi na czacie, pizganie w jakąś fifę, gdzie to gra nie idzie za bardzo. Ziomki z Rataj w czujności. Nie jest mi przykro.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-nowakowski: bo w innych krajach UE się nie patyczkują ? a w Polsce to byś musiał razem z dowodami za rękę na Policję przyprowadzić winnego a jeszcze by poddali go resocjalizacji bo przecież nie był karany więc za kraty nje pójdzie
  • Odpowiedz

Co myslisz o guralu?

  • Edofil 28.8% (15)
  • Pedofil 63.5% (33)
  • Popieram jego pedofilskie fantazje 7.7% (4)

Oddanych głosów: 52

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz ci plastusiu szoterzy nie przeszkadzają? a jeszcze parę dni temu jakie miałeś zdanie o nich? zgłaszałeś ich kanały, usuwałeś ich filmy..... no jak to jest hipokryto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plastus robi live z tej konferencji streamerów o której kiedys gadała? czemu oni go jeszcze nie wyjenali?
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I właśnie dlatego oni mają więcej widzów, bo wiedzą jak zainteresować swoją widownie. A ten pajac, nikt już nie chce oglądać przegrywa w kącie pokoju.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ten rudy pajac sobie myśli, że tak po prostu może zacząć stream jakby nigdy nic?
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudy brudas strzelił clickbaitem i zaraz 4k (ʘʘ) "AKCJA Z KLAUNEM TO WIELKIE KŁAMSTWO! POKAZUJE DOWODY!"
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach