Szukam grafika który zrobi logo firmowe, favicon, stopke mailową - naturalnie płatne nie za wpis do CV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#praca #grafika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję plotera tnącego, który nie jest przemysłowych rozmiarów i będzie służył od czasu do czasu.
Chcę z niego korzystać powiedzmy do formatu A3. Czasami będę chciał wycinać naklejki po obrysie, a czasami szablony.
Szukam czegoś niedrogiego, czegoś sprawdzonego tylko nie wiem od czego zacząć, dobrą drukarkę łatwiej znaleźć przez google.

#drukarki #grafika #diy #kiciochpyta
fruberuber - Poszukuję plotera tnącego, który nie jest przemysłowych rozmiarów i będz...

źródło: comment_1627335685SECD2XXFuKMDrJ1ZMbTO4P.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałabym wrócić do grafiki wektorowej (loga głównie) (kiedys jak miałam 19 lat to pracowałam w jednej firmie przy social mediach, ogólnie takie sprawy wizerunkowe, pracowałam na inkscape i całkiem spoko to wychodziło, jednak traktowałam to bardziej jako zabawę i olałam) jaki program bądź kursy polecacie dla osoby która miała kiedyś kontakt z programami graficznymi i chciałaby do tego wrócić? Od razu mowie, ze ma to byc dla mnie czyste hobby, nie nastawione
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, pokaze wam, ze w mniej niz 40 godz mozna zrobic prace nie odbiegajaca jakosciowo od tego co po lewej. Zeby nie bylo, Dariusz Zawadzki to mój guru którego uwazam za wymiatacza graficznego niemniejszego kalibru niz Beksinski. 40 godz to mniej niz Dariusz czy Zdzisek poswiecilby na namalowanie takiego obrazu. Pozwole sobie na wlasna interpretacje z neicobardziej rozbudowana postacia ale charakter pozostawie zgodny z atmosfera dystopijnego swiata. Narzedzia to zbrush+blender. Poki co,
teflonzpatelnimismakuje - Ok, pokaze wam, ze w mniej niz 40 godz mozna zrobic prace n...

źródło: comment_1627302658xqpPmRGgamcws43BtCO8EH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teflon_z_patelni_mi_smakuje: pamiętaj o jednej ważnej rzeczy, artysta mógł się przez bardzo długi okres zastanawiać jak to namalować, czekać na inspiracje, może nawet mieć kilka podejść. Jakby miał taki gotowy obraz stojący obok, to by też namalował podobny w 10 godzin :)
  • Odpowiedz
Siema. Dzis na telefonie wyskoczyly mi aktualizacje i jest tam mbank. A podobno mocno narzekacie na czcionke po aktualizacji. Moglby ktos wrzucic screena jak to wyglada? Bo jak fatalnie serio to mam gdzies ich aktualizacje apki :)
#mbank #banki #grafika #ux
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#grafika #google #pytaniedoeksperta
Czy google wyłączyło szukanie grafik po rozmiarze? Nie widzę opcji filtrowania po rozdzielczości (większe niż 2mpx itp). Czy może gdzieś idzie takie filtrowanie załączyć na nowo?

edit. Już mam, trzeba zacząć od kółka zębatego (ustawienia). Komplikują życie coraz bardziej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach