Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
Chciałbym mieć więcej czasu, samozaparcia i weny do dziabania w tym programie jak ten ziomek. Kolo jest genialny.
#photoshop #tworczoscwlasna #grafika
#photoshop #tworczoscwlasna #grafika

Aneta Perfect Blend - Andrzej Roasted to perfection xDDD
Grafik brał za projekt, nie za godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #design #photoshop i trochę #bekazorlenu bo tam znalezione
Grafik brał za projekt, nie za godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #design #photoshop i trochę #bekazorlenu bo tam znalezione
źródło: comment_1627452933w67gPEVa9jTCjvn18ajJiN.jpg
Pobierz- 0
@cezior: priv
- 10
#sztuka #art #grafika #digitalpainting #conceptart autor: Piotr Jabłoński, The Moth King/Dishonored 2, Software Used: Photoshop
źródło: comment_1627397721bjM1lMx7vztAUUBrb1liH5.jpg
Pobierz- 0
- 10
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: Wygląda trochę jak ta kobita z Prey 2006
- 1
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: Zajebiste!
konto usunięte via Android
- 1
Jakie jest najprostsze dobre narzędzie do wycinania tła ze zdjęć, najlepiej online?
#grafika #grafikakomputerowa
#grafika #grafikakomputerowa
Poszukuję plotera tnącego, który nie jest przemysłowych rozmiarów i będzie służył od czasu do czasu.
Chcę z niego korzystać powiedzmy do formatu A3. Czasami będę chciał wycinać naklejki po obrysie, a czasami szablony.
Szukam czegoś niedrogiego, czegoś sprawdzonego tylko nie wiem od czego zacząć, dobrą drukarkę łatwiej znaleźć przez google.
#drukarki #grafika #diy #kiciochpyta
Chcę z niego korzystać powiedzmy do formatu A3. Czasami będę chciał wycinać naklejki po obrysie, a czasami szablony.
Szukam czegoś niedrogiego, czegoś sprawdzonego tylko nie wiem od czego zacząć, dobrą drukarkę łatwiej znaleźć przez google.
#drukarki #grafika #diy #kiciochpyta
źródło: comment_1627335685SECD2XXFuKMDrJ1ZMbTO4P.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@panato: tak, masz rację - to dwa urządzenia.
- 4
chciałabym wrócić do grafiki wektorowej (loga głównie) (kiedys jak miałam 19 lat to pracowałam w jednej firmie przy social mediach, ogólnie takie sprawy wizerunkowe, pracowałam na inkscape i całkiem spoko to wychodziło, jednak traktowałam to bardziej jako zabawę i olałam) jaki program bądź kursy polecacie dla osoby która miała kiedyś kontakt z programami graficznymi i chciałaby do tego wrócić? Od razu mowie, ze ma to byc dla mnie czyste hobby, nie nastawione
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 1
- 1
@Tripe: Zawsze był problem z tym szukaniem za granicą bo tam głownie to się dzieje na redditach i innych takich rzeczach jak dobrze kojarze, jak kiedyś sam rozglądałem to pamiętam że przeczytałem to i coś tam było w tym, ale nie powiem Ci dokładnie co:
https://www.kpt.krakow.pl/wp-content/uploads/2020/11/rekrutacja-zagraniczna-w-branzy-gier.pdf
No i grupka na FB
https://www.kpt.krakow.pl/wp-content/uploads/2020/11/rekrutacja-zagraniczna-w-branzy-gier.pdf
No i grupka na FB
@Tripe: w PL to oczywiście już wcześniej wspominany skillshot oraz:
https://www.facebook.com/groups/grafikadogier/
https://www.facebook.com/groups/gamedevpolskapraca/
zagraniczne to sekcje z ofertami pracy na forach Unreal i Unity, wyszukiwarka pracy na Linkedin.
https://www.facebook.com/groups/grafikadogier/
https://www.facebook.com/groups/gamedevpolskapraca/
zagraniczne to sekcje z ofertami pracy na forach Unreal i Unity, wyszukiwarka pracy na Linkedin.
- 13
- 103
#prettyugly - obserwuj, czarnolistuj, ignoruj. ja ci nie będę mówić co masz robić.
autor: Tin Can Forest
--
autor: Tin Can Forest
--
źródło: comment_162730787273K8Ypnb3F9YQetx3Z91gb.jpg
Pobierz- 21
- 23
Hejo, czy ktos juz przesiadl sie na mackooba z m1? Jak wrazenia z photoshopem i czy przy wiekszych projektach daje rade?
#grafika #apple #photoshop #digitalpainting
#grafika #apple #photoshop #digitalpainting
Ok, pokaze wam, ze w mniej niz 40 godz mozna zrobic prace nie odbiegajaca jakosciowo od tego co po lewej. Zeby nie bylo, Dariusz Zawadzki to mój guru którego uwazam za wymiatacza graficznego niemniejszego kalibru niz Beksinski. 40 godz to mniej niz Dariusz czy Zdzisek poswiecilby na namalowanie takiego obrazu. Pozwole sobie na wlasna interpretacje z neicobardziej rozbudowana postacia ale charakter pozostawie zgodny z atmosfera dystopijnego swiata. Narzedzia to zbrush+blender. Poki co,
źródło: comment_1627302658xqpPmRGgamcws43BtCO8EH.jpg
Pobierz- 6
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: tylko to po lewej to malarstwo olejne. Zbrush spoko ale nie ta liga dude :)
- 3
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: pamiętaj o jednej ważnej rzeczy, artysta mógł się przez bardzo długi okres zastanawiać jak to namalować, czekać na inspiracje, może nawet mieć kilka podejść. Jakby miał taki gotowy obraz stojący obok, to by też namalował podobny w 10 godzin :)
- 0
- 1
#grafika #google #pytaniedoeksperta
Czy google wyłączyło szukanie grafik po rozmiarze? Nie widzę opcji filtrowania po rozdzielczości (większe niż 2mpx itp). Czy może gdzieś idzie takie filtrowanie załączyć na nowo?
edit. Już mam, trzeba zacząć od kółka zębatego (ustawienia). Komplikują życie coraz bardziej.
Czy google wyłączyło szukanie grafik po rozmiarze? Nie widzę opcji filtrowania po rozdzielczości (większe niż 2mpx itp). Czy może gdzieś idzie takie filtrowanie załączyć na nowo?
edit. Już mam, trzeba zacząć od kółka zębatego (ustawienia). Komplikują życie coraz bardziej.

























źródło: comment_1627482770KBJKN8TDA9oBH1WweGoGab.jpg
Pobierz