180 żetonów do zdobycia w 3.0, zostało mi jeszcze 20 po żetonowaniu, a w 3.1 jest reset bonusów i spending event no i pewnie jakieś 150 żetonów do zdobycia w 3.1, chyba się jednak pokuszę na remielcie m6w1

#gachawpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

musze zrobić nową kolonie w rimworldzie i zrobić waifukracje i zmieszać popularne waifu z gachy z ludźmi z mojego wykopu to byłby content

#gachawpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach