Siema, jak skontaktować się z supportem faceita? dostałem bana rok temu za game expoit (zmiana pliku txt od mefju23). Dostałem perma, ale podobno po roku można pisać do nich i odbanują
#faceit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chętny ktoś na faceity casualowo w okolicach 5 lvl w przyjemnej atmosferze? Jesteśmy z kolegą @LuckyLuq dostępni w godzinach wieczornych i szukamy 3 lub więcej osób, aby coś wspólnie potryhardować, bo z randoamami nawet na Premium bywa ciężko. Oboje z wykopu, także zapraszamy, jak ktoś będzie chętny to niech się zgłosi na PW - podam link na discorda.
A, no i wiekowo +18, „warunek” konieczny :D
#csgo #csgozwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CyCu1337: Tyle z rzędu, jeszcze nie zdarzyło mi się przegrać.
Tym bardziej w premium, za które w końcu ludzie płacą żeby grać z mniej toksycznymi ludźmi xD
Taki c--j, 3/4 meczy to i tak ludzie którzy trollują, wyzywają nawet za swoje błędy xD i afki po przegranej nożówce, bo przecież to już jest gg
Dzisiaj akurat premium mi się skończyło, więcej nie zapłacę
  • Odpowiedz
Siemka, wczoraj graliśmy sobie z ziomkami faceita, wynik 13-13 i nagle całej naszej drużynie spadły fps do 10, przez jakieś 3 rundy nie dało się grać, miał ktoś kiedyś podobną sytuację? To przez faceita czy może jakieś ddosy od oponentów?
#faceit #csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelkomar: wchodzisz do queue, znajduje 10 typa - 2 jest kapitanem i wybiera z pozostałych 8 squady. Potem banujecie mapy, a potem wybieracie lokalizacje serwera. Czy warto? Jeden rabin powie tak, drugi nie - na PPL plusem jest to że masz polaków, minusem zaś to, że masz polaków.
  • Odpowiedz
Siema, powiedziałby mi ktoś czy opłaca się brać faceit premium csgo jak mam 3 level? Bo póki co to przeciętnie trafiam na team składający się z 4 rusków i odechciewa mi się grać.
I jeszcze jedno; widziałem jak wiele streamerów gra na cobblestonie, w jaki sposób oni mają tą mapę w puli?
#faceit #csgo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, miał ktoś problem z Faceit AC? Podczas gry wyrzuca mnie z serwera z powodu rozłączenia AC i nie moge dołączyć, gdy się uda wyrzuca mnie co rundę. Przeinstalowałem AC z 3 razy do tego spójność plików cs + naprawa plików widnowsa i jakoś to śmigało lecz znów pojawił się ten sam problem. Ktoś ma na to sposób?

#csgo #faceit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukamy 2 osob do pogrania faceitow , prawie codziennie wieczorami. Najlepiej ktoś na poziomie mg2-dmg. My ze znajomymi dopiero teraz zaczęliśmy grać na poważniej faceity i mamy 2/3 lvl

O nas:
Dobra komunikacja i wiele miesięcy/lat wspólnej gry
15/20/24 lata
DMG/mge/mg2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a wali te bluescreeny tylko jak grasz w CSa czy losowo wyskakuje nawet jak nie grasz?

criticial structure corruption


@Peterov: próbuj któreś z tych
  • Odpowiedz