#elektryka #elektronika
Dzień dombry Państwu.
Szukam maksymalnie wydajnego panelu słonecznego do ładowania telefonu w trasie. USB-C. QC to wiadomo - się podłączy z power banka. Kiedyś BlitzWolf miał jakieś ogromne panele (chyba 4) + sterowanie i wyjście na 3x USB.
Dzień dombry Państwu.
Szukam maksymalnie wydajnego panelu słonecznego do ładowania telefonu w trasie. USB-C. QC to wiadomo - się podłączy z power banka. Kiedyś BlitzWolf miał jakieś ogromne panele (chyba 4) + sterowanie i wyjście na 3x USB.



























#elektryka #jawa #motorower #elektronika #czechoslowackazemsta
źródło: comment_1648887434eFcjnTeIdsS6dQfpi42ODP.jpg
Pobierz