#destiny hej o co chodzi? Mam podstawowa wersje destiny i nie mogę zrobić żadnej misji. Przy próbie zrobienia misji wyskakuje komunikat o konieczności kupienia taken kinga... Czy e podstawkę nie można już grać? Mam lvl7
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciekpod: znaczy się co mając pełną wersję gry nie pogram więcej niż na trialu dostępnym w PSN? kilka pierwszych misji i do domu? założyłem inną postać i mogę wykonać misję które wcześniej nie zrobiłem, ale dopiero do lvl6 doszedłem...
  • Odpowiedz
Ej, jestem na taken King w końcu - co zrobić ze starymi broniami? Widzę ze niektóre egzotyki można upgradeowac do year 2 - warto?

A co z legendarnymi? Mam zawalone duzo vaulta broniami z rajdów itp to się przyda?
#destiny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DarkSerge: starych egzotyków nie da się ulepszyć, możesz jedynie kupić nowszą wersje year2. A legendarki z year1 możesz rozłożyć na części albo zostawić kilka na pamiątkę.
  • Odpowiedz
@DarkSerge: year2 nie oplaca sie kupic za marki, na ogol Ci wydropia w miedzyczasie, chyba, ze nie masz co z markami robic. Po drugie zostaw na razie stare fioletki bo sa questy na rozalenie fusiona czy scouta legenarnego, wtedy mozesz te stare rozwalic. Po drugie idz do xura i kup three of coin, przed kazdym duzym bossem bierzesz monetke z consumables i zabijajac bossa wyleci ci moze exo engram, przy
  • Odpowiedz
Jak to jest z wersją Legendary Edition? Wszystko jest na płycie, czy płyta to podstawka a reszta to kody do wklepania na PSN?
#destiny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam podstawkę #destiny na #ps4
Rok temu nabiłem jakiś śmieszny 13 lvl

Podobno wiele się zmieniło, chciałbym dać grze drugą szansę. Czy jeśli nie kupię na dzień dobry jakiegoś DLC, to będę graczem drugiej kategorii, czy można śmiało potestować parę dni bez dodatków?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cieszymir: szczerze to gra zostala sporo okrojona, mozesz sprobowac cos tam pograc, ale za duzo nie bedziesz mial dostepne. Dodatek TTK wszystko zmienil, przy okazji patcha 2.0, przede wszystkim system questowania, bardzo duzo nowego contentu, swietny nowy i najdluzszy rajd. Jak cos to pytaj pod tagiem klanowym #tmc albo na priv
  • Odpowiedz