Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Corona-Regni-Poloniae: prokacapow z wykopu trzeba za mordy trzymac i bardzo dobrze to wychodzi. Wycie tylko potwierdza ze boli ich w plecach.
Nie ma tu miejsca na ich prowokacje, szczucie i nieudolne proby siania paniki. Każdy wspierający kacapow (ale tez trolle-śmieszki) jest zdrajcą i tubą propagandową bandytow którzy mówią glosno o potrzebie mordowania Polaków.
Jak ruskopki marzą o wolności słowa to na pikabu mogą się stykać.
Nie ma tu miejsca na ich prowokacje, szczucie i nieudolne proby siania paniki. Każdy wspierający kacapow (ale tez trolle-śmieszki) jest zdrajcą i tubą propagandową bandytow którzy mówią glosno o potrzebie mordowania Polaków.
Jak ruskopki marzą o wolności słowa to na pikabu mogą się stykać.
@Szinako:
No właśnie użytkownicy a nie multikonta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A patrz jaki przypadek, że większość zakopujących to znalezisko to znani użytkownicy spod tagu Ukraina
No właśnie użytkownicy a nie multikonta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 11
@Corona-Regni-Poloniae: Martyrologia historyczna wazniejsza niz ponad 100 tys ofiar tej wojny, ofiar na wschodniej Ukrainie, ktore od zawsze byly przeciwko banderze, upa itp czyli temu o co sie tak pluja onuce. I tego nie potrafie zrozumiec, bo logicznie to sie nie spina, trzeba dodac magiczny zwiazek R, czyli ruble.
@Corona-Regni-Poloniae: Daj jakiegoś linka do tych wypowiedzi, bo nie czytam całego tagu. Ale osobiście nie widziałem, żeby ktoś tu otwarcie pisał, że Katyń albo Gułag był spoko



Tu już nie chodzi o jakiś wymierny efekt w uszkodzeniu infrastruktury, tylko granie na resentymentach ułomków, którzy potrzebują tylko powodu.
Wystarczy, że ktoś podpali śmietnik, wskaże się Ukraińca i będzie wrzawa podobna do podpalenia hali czy wysadzania torów. Robactwo musi gdzieś wylać frustrację, a wschodnie zzauralskie